Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs s d g reptérről repülné...

Borbély irén kérdése:

Párizs s d g reptérről repülnék tovább az USA-ba/detroit/.1Ó 10 perc elég-e az átszállásra? A. f. társasággal megyek, hogyan tudok ülőhelyet választani? Air Ticketnél foglaltam a tájékoztatásuk katasztrófa,

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is az a repter CDG nem SDG. Charles de Gaulle. Es termeszetesen eleg az ido az atszallasra, erdekes lenne ha ugy arulnak a jegyeket hogy lehetetlen elerni a csatlakozast.


Masodszor pedig kedves Iren amikor majd online becsekkol a jaratra akkor ott lehet kivalasztani az ulohelyeket.

2013. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az átszállásra az idő elég, viszont elképzelhető, hogy ilyen rövid idő alatt nem fognak minden bőröndöt bepakolni a gépbe. Párizsban ez könnyen előfordulhat.
2013. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tessek felhivni az f.tarsasagot es elkepzelheto, hogy ok minden kerdesere BIZTOS valaszt tudnak adni, vegulis ok fogjak ont reptetni.... Szerintem meg az ulohely foglalasara is lehetoseg van telefonon keresztul...
2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pesti gép 2F-en landol, a detroiti járat 2E-ről indul. Hetven perc bőven elég. Ennyi idő alatt még az 1-es terminálra is át lehetne érni nemhogy a szomszéd alterminálra.
2013. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor a CDG-n szálltam át kb 1 óra résidőm volt és ha nem lett volna a törzsutas kártyám amivel az elsőbbségi biztonsági ellenőrzésen mehettem át, akkor nagyon neccesen értem volna el. Az ülőhely választással pedig próbálkozz az AF oldalán a foglalási kódoddal, mert a tengeren túli járatokra a foglalás napjától megkeződően kiválaszhatod/módosíthatod az ülőhelyedet. Különösen az AF légitársaságnál.
2013. febr. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!