Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazási irodán keresztül...

Utazási irodán keresztül érdemes az USÁ-ba menni? Vagy inkább egyénileg szervezve?

Figyelt kérdés

1-2 éven belül tervezek kiutazni kb 10 napra, Nyugati part érdekelne elsősorban, Los Angeles, Las Vegas, San Frascisco. Irodán keresztül kb. fél millió forint lenne, plusz van magyar idegenvezető, fakultatív programok.

Aki volt már így, milyen volt?


2013. júl. 27. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyénileg mindenképp. 10 nap kevés. Legutolsó túrám 3 hétig tartott.
2013. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Utazási irodán keresztül sehova nem érdemes menni.
2013. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én 3 hetet azért nem engedhetek meg magamnak. Egyénileg hogy szerveztél meg mindent? Vagy ismerőshöz mentél?Mennyiből jött ki? Nekem sajna nincs kint senkim, van egy levelezőtársam de azért az nem ugyanaz...Pont azt néztem hogy ha csak New Yorkba mennék az többe kerülne mint Kalifornia+Nevada 3 várossal és egy Nemzeti parkkal.
2013. júl. 27. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs ismerős kinn. Mindent meg tudtam tervezni az internet segítségével. Szállásokat is így foglaltam, aztán autót béreltem, megnéztem az útközbeni látnivalókat. Komplett utitervet készítettem, napra lebontva.


Utazási irodák ajánlatai szerintem nem megfelelőek, kevés programot kínálnak, és ráadásul túlságosan zsúfolt a menetrend, mindenre kevés idő jut csak. Nekem minden költséget figyelembe véve 3000 fontomba került a 20 napos keleti parti túra. (Angliában élek, ezért fontban irtam az àrakat.) Super8 vagy Motel6 típusú szállásokon laktam. Egy kis utánajárást igényel, de jobban megéri a saját szervezés. Persze amennyiben nem beszélsz angolul, akkor utazási irodával menj, nyelv nélkük nehéz leszervezni egy ilyen túrát.

2013. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

>> Vagy ismerőshöz mentél?

Nem az efféle spórlásoktól lesz olcsóbb. Hanem attól, hogy pl. az utazási iroda lefoglalja számodra az egyik hotelszobát - ezt felszámolja neked + a saját befektetett munkáját. Te is ugyanannyiért foglalod le ugyanazt a szobát, de a te munkád ingyenes - ennyivel olcsóbb.

2013. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elég jól beszélek angolul, nem lenne vele gondom. :)

De nem tudom hogy hogyan is fogjak hozzá, meg sajnos nincs most senki aki velem jönne, egyedül meg azért nem indulnék el. Szerveztem már egyhetes utazást Rómába, kb. az egész út kijött annyiból mint amennyiért az ut. ir. csak a repjegyet adta volna...

csak az USA kicsit messzebb van.

2013. júl. 28. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:

látnivalók kereséséhez, alap infókhoz ezt ajánlom:


[link]


Aztán szállás kereséshez ezeket:


[link]


[link]


Útvonaltervezéshez a google maps.

2013. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 hetet voltunk a nyugati parton tavaly, pont ugyanezekben a városokban. Ha kérdésed van, priviben szívesen válaszolok bármire.
2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah, azt elfelejtettem leírni, hogy mindent egyénileg szerveztünk, és szerintem ez így volt jó, máskor is így csinálnám.
2013. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szállást itt is tudsz nézegetni [link] a térképen megis tudod nézni hogy hol van.
2013. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!