Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miként oldhatom meg az egészsé...

Miként oldhatom meg az egészségügyi ellátásom Amerikában? Való kiköltözésem után vagy előtt. Illetve építészmérnök, vagy esetleg kőművesként is van e lehetőség zöld kártyát kapnom?

Figyelt kérdés

A célom Kentucky Louisville. Körbe néztem,és megtetszett.

Esetleg mennyi pénz szükséges az azonnali letelepedéshez,és később mennyit kell keresnem a gond mentes élethez?



2013. júl. 29. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komolyan gondolkodnál a kijutáson, akkor már utána olvastál volna. Rengeteg ilyen kérdés volt már evvel kapcsolatban. Zöldkártyát, munka útján megkapni jelenleg nem lehet. Csak akkor ha valami kivételes tehetség vagy.(tudós, orvos).


Egészségügyi ellátásodat turistaként úgy tudod megoldani, hogy kötsz utasbiztosítást. Ha már itt laksz, akkor viszont biztosítótársaságot választasz, hasonlóan besorolnak, mint a kocsik esetén, és ez alapján fizetsz.

2013. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdést próbáltam törölni,mikor megírtam a hülye megfogalmazása,és amiatt,mert elkezdtem utána nézni. Egyébként kösz a választ.

Szép estét!

2013. júl. 29. 22:05
 3/3 Makoscsiga ***** válasza:

"Esetleg mennyi pénz szükséges az azonnali letelepedéshez"

kb. egymillió dollár értékű befektetésért már lehet igényelni investor green card-ot. Itt tudsz bővebben olvasni erről a lehetőségről: [link]

A gondmentes élethez való pénzmennyiség nagyban függ az igényeidtől, így erre vonatkozó találgatásokba nem mennék bele. Sok sikert a befektetéshez! ;-)

2013. júl. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!