Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Ausztriába mennék mosogatók...

Ha Ausztriába mennék mosogatóként dolgozni, kellene hozzá egészségügyi kiskönyv? Ha igen, ott kint kell megcsináltatni vagy itthon? Milyen vizsgálatokon kell részt venni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,bécsben élek.A barátnőm 1.5 évig dolgozott konyhalányként.Nem kértek tőle semmit.Ha kell valamilyen vizsgalat akkor szerintem tuti itt fogjak megcsinálni.Egyébként ez a barátnőm izületi beteg.Tőle nem kértek igazolást.
2013. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már két éve dolgozom kint, de nem látott még egy orvos sem..... Semmi nem kell...
2013. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. máj. 31. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok..szép élet cél..mosogatóó:)))
2013. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép életcél??? Itt annyit keres egy mosogató mint otthon egy igazgató! 400 ezer+ingyen kaja(nem zsíros kenyér)+ingyen szállás(nem istálló). Arról nem beszélve, hogy 80%-ban géppel történik a mosogatás. Napi 9 óra munkával nem is olyan rossz?????????????????????,
2013. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hogyan jutottál ki ?Ismerős által ,vagy csak neki vágtál?

Cannak itt a neten hirdetések csak nem lehet mindben megbizni ugye ..

Köszi ha válaszolsz . :)

2013. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az orvosi egyetem is szép életcél:6+5 év tanulás és kb. 60 évesen van meg a 400e! Akkor miről beszélsz? Irigy vagy?
2013. jún. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem életcél, hanem túlélési ösztön!
2013. jún. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!