Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyarországi utazási irodák...

Magyarországi utazási irodák szerveznek St. Maartenre, vagy Barbadosra nyaralásokat?

Figyelt kérdés
Nem találtam a Googleban kb. semmit. :/ Jövő nyáron szeretnénk menni, de nincsenek ajánlatok. Valaki tudna segíteni? Köszi.

2013. aug. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég kicsi az a célcsoport, amelyik a világ másik felére szeretne eljutni nyáron, amikor itt a szomszédban is jó idő van... mindezt marha drágán... Tehát jó eséllyel nem fogsz ilyen utazási irodákat találni.


Ettől függetlenül ne add fel, nálunk gazdagabb országokban rengetegen nem tudják hova tegyék a pénzüket, és ezért javaslom a német, esetleg angol irodák felkeresését. Végszükség esetén tudsz amerikai cégnél foglalni, oda meg csak ki tudsz jutni valahogy...


Esetleg ha télen megpróbálnád újra... kicsit többen indulnak neki akkor a jó időbe...

2013. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

St Maarten közkedvelt üdülő paradicsom, az előző nem tudom honnan szedte az infóit.


Alábbi szigetre Európából nagyon sok társaság közlekedik. Menetrend szerint és charter gépekkel.


De egymagad is megtudod szervezni repjegyet tudsz foglalni,szállást szintén. De ha be mész egy nagyobb utazási irodába, ott tuti fognak tudni segíteni (neckermann)


Én saját magam szerveztem a karibi nyaralást és nem volt probléma.

2013. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint első hozzászóló kicsit lealacsonyítónak tartom az utánam következő észrevételt.

Egyrészt mert nem állítottam, hogy nem lehet oda elmenni, másrészt mert az utazási irodák bármelyike hajlandó arra, amit iq80-nal egy átlag magyar is meg tud csinálni, nevezetesen egy tőlünk nyugatr induló charterre, vagy szervezett útra csatlakozást szervezni. De ezt bármely épeszű magyar maga is meg tudja tenni.

A hozzászólásom jobbító szándékú észrevételét továbbra is tartom, hogy civilizált ember csak azért nem megy el nyáron a világ túlfelére, hogy ott lásson leszálló repülőket, meg fehér homokot.

Nyugodtan leszavazhattok érte, de akkor is azt kell mondanom, mindennek van ideje. Télen talán érdemes oda elmenni, de ezt is elég bunkó utazási megoldásnak tartom, rengeteg az utazó számára kényelmesebb megoldás is van, ami olcsóbb, egyszerűbb, és jobb.

Bocsánat, hogy elmondtam.

2013. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!