Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vihetek fel a repülő gépre...

Vihetek fel a repülő gépre gyömbér tablettát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Vihetsz. Az eredeti csomagolasaban legyen, egy kulon zarhato muanyag tasakban.
2013. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan vesztek ilyen baromságokat? Honnan?


[link]


Folyadékra van korlátozás, mindenféle fegyvert és gyúlékony anyagot tilos. Ennyi, nincs több.


Én méregerős gyógyszert viszek évente harminc-negyven repülőre, EU, USA reptereken, egy "levél" beszórva az iratok közé, még soha, senki, egyszer sem, pedig immáron hét éve járok, nem kérdezett rá hogy ez mi.

2013. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, igaz nem kell a tasak sem ha tabletta, bocs. Az enyem folyadek ezert kellett a tasak.
2013. szept. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vihetsz. Én rendszeresen repülők és mindig van a kézipoggyászban fájdalomcsillapítók, ventolin spray, aspirin, szőlőcukor minden. Csak úgy be van szórva a kézitáskába.. Soha nem kötöttek bele...
2013. szept. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 1. 02:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy neked tényleg létfontosságú egy repülőútra GYÖMBÉRtabletta?
2013. szept. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

> ventolin spray


Na, AZ folyadék, nem tudom Angliában jársz-e, de ott bele fogni kötni. Esetleg az USÁ-ban ha kifogsz egy hülye screenert.

2013. szept. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a gyömbér tabletta?
2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 06:13

Anglia-Magyarország.. Mindig ez az útvonalam, mivel Angliában élek, de 3-4 havonta hazajárok pár napra.. Sosem kötöttek bele a ventolinba.. Mivel az nem folyadék hanem pumpás gáz.. Sőt volt hogy a zsebemben volt, és a tálcára tettem ki amikor a zsebeket kellett üríteni, de még így sem kötözködtek...

2013. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!