Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-Miami. Milyen áron lehet...

USA-Miami. Milyen áron lehet megúszni egy körutazást? Volt már valaki USA-ban, vélemények?


2013. szept. 4. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
csak Miami-ra nem érdemes 3-4 napnál többet szánni, nekem csalódás volt a város. én legutóbb egy keleti parti 18 napos körútra mindennel együtt 3500 €-t költöttem el, de ebben minden benne volt, a repülőjegy, szállások, program költségek, belépők, autóbérlés, minden.
2013. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még olcsónak is tűnik! New York valami iszonyat drága!
2013. szept. 4. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hát még olcsónak is tűnik! New York valami iszonyat drága!"


Igen, nem volt annyira vésze, ez az előnye hogy mindent én szerveztem meg, nem az utazási iroda. New York valóban drága, bár én Londonban lakom, így nekem az nem tűnt fel annyira. Én 6 napot voltam NY-ban, 3 napot Washington DC-ben, 3 napot Bostonban, 4 napot Philadelphiában, és 2 napot Torontoban.

2013. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!