Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mekkora gyökérség ez a kiutazá...

Mekkora gyökérség ez a kiutazás Amerikába. Tegyük fel, hogy ez a célom, elkezdek tanulni nyelvet, szakmát, bármit és aztán az egész a szerencsén múlik Ennyi erővel lottozhatnek is.!?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan lehetőség, a zöldkártya, ami nem is lehetőség, mert nagyon kicsi az esély

ha nincs igazam, cáfoljatok. Én örülnék neki, ha nem lenne igazam


2013. szept. 12. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ez kb így van amúgy lottóznod kell a zöldkártya lottóért de ha meg is nyered még nem jelenti azt hogy meg is kapod. Mindent néznek utána és az átfutás hónapokba is telhet, nézik az előéleted, nézik milyen vagy, orvosi vizsgálatokra kell elmenned, tehát ez nem úgy van hogy bárki aki nyer meg is kapja azt. Ennél többet nemtudok. Persze vannak más lehetőségek is, lehet kapni munkavállalói vízumot de csak 3 hónapra adnak maximum és annyi ideig dolgozhatsz és tartózkodhatsz kint, vagy házassággal de az megint bonyolult mert ellenőrzi is ám hogy együtt vagytok-e és nem csak zöldkártyás, megegyezett házasságról van szó. Tehát ez nem úgy megy ahogy elképzeled.
2013. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mire gondolsz, nekem egyből küldték volna, sajnos a tel számomat is megadtam mikor még naiv voltam évekkel ezelőtt és azután is évekig küldték a maileket hogy vegyem már igénybe. Bár az is lehet hogy csak valami kamu volt, vagy pedig egyetemistáknak könnyebben megy, nem is tudom mi volt már.

De nem ez a lényeg. Ahhoz hogy kint élj és tanulj nem kell zöldkártyát igényelned egyből. Tegyük fel ott akarsz tanulni, vagy dolgozni, akkor kiszemeled azt a helyed ami neked szimpatikus, felvételizel, vagy önéletrajzot küldesz stb, a többi meg ugyanúgy megy mint a többi országba. Tartózkodási engedélyt vagy munkavállalóit igényelsz stb. Ne akadj fenn a zöldkártyán, egyáltalán nem attól függ hogy megtalálod e a helyed az USA-ban.

2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nekem több ismerősöm is volt aki nuku angol tudással ment ki és még úgy is elég sokra vitték páran. Aki pedig nem az csak azért volt mert elmerült mondjuk a bulizásban, bennük nem is volt motiváció. Angol nyelvtanfolyam pedig van ingyenesen is külföldieknek, szóval nem volt hátrány hogy nem beszéltek angolul. Szóval tényleg nem érdemes a zöldkártyá miatt parázni
2013. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Makoscsiga ***** válasza:
Az, hogy nyersz a zöldkártyalottón, kb annyira valószínű, mint egy kéttalálatosnak az ötöslottón. kb. 2%
2013. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Zöldkártyalottó és házasság az egyetlen reális esély manapság.

Sajnos, nekem is minden álmom.

Kamuházasság kizárva, tehát lottózom, és reménykedek.

2013. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor addig menj ki turista vizummal, ameddig meg nem talalod életed csajat :D
2013. szept. 12. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1985-ben tízéves fejjel tanultam meg programozni, 2006-ban adtam be a kivándorlóvízumkérelmemet, 2008-ban telepedtem le Kanadában, 2010-ben dolgoztam először a Top 100-ba tartozó weboldalon. Helló! A szerencsének ehhez nem sok köze volt. Az embertelen mennyiségű tanulásnak, rengeteg kemény munkának inkább. És igen, így az USÁ-ba is ki lehet jutni.
2013. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!