Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha New York ba akarunk menni...

Ha New York ba akarunk menni az egesz csalad (4) akkor mennyibe kerul a repulo jegy meg a szallas hol a legolcsobb es az mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Most olvasd el még egyszer a kérdésedet, és gondolkodj el azon, hogy szerinted van-e értelme, megadtál-e minden szükséges információt a válaszhoz...


1. Mennyi időre mennétek?

2. Milyen célból mennétek?

3. Milyen szállásra mennétek?

stb., stb., stb...

2012. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mik az igények?


Egyszerüen nyiss meg egy utazási iroda oldalát írd be new york és hány személy stb... már meg is van a válasz. egy kb árat mindenképpen kapsz.


én 4 före minimum ár 1M Ft + költöpénz.

2012. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp önállóan foglald le iroda nélkül! Repjegy: Lufthansa, Air France, KLM, Bitish Airways esetleg még a TAP. Szállás: Booking.com
2012. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

repjegy.hu a repülőjegynek, és

booking.com a szálláskeresésnek,

utazási irodák drágák.

repülőjegy kb 200-250/fő oda vissza, szállás pedig 2-300ezer /hét egy jobb szállodában.

2012. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Kb. 200 ezer körül van egy jegy oda-vissza. De ha már egyszer elmentek az USA-ba, akkor érdemes a környéken is nézelődni. Amerikába általában nem megy évente 5x az ember. tehát, ha már elmentek akkor járjátok be a környéket is.
2012. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 31. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Expedia.com, nemcsak repjegyet de szallast es berautot is tudsz foglalni es ha egyben foglalod az egeszet, akkor irto olcso. (minimum angol tudas szukseges az oldal hasznalatahoz)


En mindig ezt hasznalom, legutobb szallast meg kocsit foglaltam egyben es kb. 60 dollart sporoltam (utana neztem mas oldalaknak is es kb. 50-60 dodoval lett volna tobb ha kulon szallas / kulon kocsit foglalok)

2012. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó köszönöm szépen a linket ez nekem is jól jött! :D
2013. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!