Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehetséges turista vízumot...

Lehetséges turista vízumot intézni külföldről Amerikába, ha magyar állampolgár vagyok?

Figyelt kérdés
Észak-Franciaországban élek, de november végétől 5 hónapra Amerikába kell mennem a családdal akiknek dolgozom. Ők intézik a vízumot mindannyiunknak, én meg csak biztos akarok lenni benne, hogy el tudják intézni innen, és nem kell hazarepülnöm a papírügyeket, interjúkat intézni.

2013. szept. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hazajönnöd, teljesen bevett gyakorlat a harmadik országbeliek vízumügyeinek az intézése.


Szerintem még az is megoldható, hogy Brüsszelben/Luxembourgban csináld, ha neked az esne közelebb, nem Párizs.

2013. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez független az állampolgárságodtól, mert a Amerikai Nagykövetség intézi, ami biztosan van Franciao-ban. Ha a család intézi, akkor ne aggódj miatta. Majd kapsz egy interjú időpontot, ahová be kell menned, és az útleveledet is biztos be fogják kérni, mert oda lesz beragasztva. Nekem küldtek egy listát is a fotó stúdiókról, ahol külön a vízumhoz készítettek fotót (annyi volt a lényege, hogy a hosszú hajamat a fülem mögé kellett tűrnöm :) Lézerrel vesznek ujjlenyomatot, meg azt hiszem írisz felvétel is készült, de nem tartott sokáig az egész. A pesi kirendeltségen se csak magyarok és amcsik intézik az ügyeiket
2013. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ennek tuti nem turista vízum a neve, mert azzal csak 90 napig lehet kint tartózkodni, és online lehet igényelni pár perc alatt (ESTA) igaz 2 évig érvényes
2013. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 26. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, annyi csak a lenyeg hogy legalisan tartozkodj abban az orszagban ahol igenyled a vizumot. Mivel pedig franciaknal nekunk nem kell carte de sejour, igy gond nelkul megy a dolog (mi orosz vizumot kertunk a parizsi orosz kovetsegen nemreg es csont nelkul ment).
2013. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!