Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanada (Calgaryba) szeretnénk...

Mr.big27 kérdése:

Kanada (Calgaryba) szeretnénk kijutni barátnőmmel természetesen meghívólevéllel! Nővéremhez és élettársához. Élettársa kanadai állampolgár (indián) a meghívólevélben fel lesz tűntetve h minden felelőséget ők válalnak irántunk! Kijuthatunk így?

Figyelt kérdés
érvényes utlevelünk van minden adott beengednek így minket a Kanadai reptéren ha leszálltunk? Sajnos sok rossz hírt hallottam hogy állitólag nem engednek be hanem azonnal visszafordítanak! Várom válaszotokat

#19851024
2013. aug. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
dolgozni vagy turista céllal jöttök? mert nagyon nem mindegy. turistaként, ha van megfelelő anyagi fedezetetek, meghívó leveletek, akkor nincs gond.
2013. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van felmutatható pénzetek és nem 3 télikabáttal rajtatok érkeztek augusztusban, akkor nem lesz gond (turista vízum és utazási cél esetén).
2013. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen látógatóba mennénk,de ez az anyagi háttér mit is jelent pontosan?mennyi pénznek kell lennie?
2013. aug. 27. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:
turista vizum nélkül ki se mehetünk?ezt 1általán hol tudom igényelni?
2013. aug. 27. 22:41
 5/5 anonim válasza:
Úgy tudom hogy anyagi fedezet helyett az is elég a meghívó levél mellé, ha nővéredék papírral igazolják hogy el tudnak téged tartani amíg kint vagy velük. Ha más is megy veled akkor elv nagyobb összegről beszélünk. És mindenképp várjanak a reptéren nővéredék, ha probléma lenne személyesen is tudjanak igazolni titeket. + ha az angol nyelv nem megy azt is foglalják bele a meghívóba. :)
2014. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!