Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol van több látnivaló? Ti...

Hol van több látnivaló? Ti melyik városba mennétek?

Figyelt kérdés

Vancouver(és Whistler,Victoria,Calgary) vagy Toronto(és Ottawa,Montreal,Niagara-vízesés,)

Melyik útra lenne érdemesebb elmenni?

Hol van több látnivaló?

Aki volt már ezekben a városokban vagy esetleg ott él.Az mesélne a városokról illetve a látnivalókról?

2 hetem lesz,ennyi idő elég lesz?Nyáron tervezzem az utazást.

(Minden látnivaló érdekel amiről azt gondoljátok hogy érdekes és érdemes lenne megnézni)



2013. szept. 29. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Először repülj Torontoba, onnan pedig Vancouverbe. Kisebb városok szerintem nem annyira édekesek. De nemtom, én csak ebben a 2-ben voltam.
2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam Vancouverben.Oda menj.Nem tudom szavakba önteni milyen gyönyörű hely és hogy mennyi látnivaló van.Nekem azóta is minden nap eszembe jut és álmom,hogy ott élhessek.Szerezz be egy útikönyvet, és ott mindent megtalálsz:) (ajánlom:Útitárs sorozat-Kanada című könyvét,mi a Libriben vettük,Kananda minden egyes részéhez gazdagon van információ benne)
2014. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!