Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöldkártyára lottóznék, de...

Zöldkártyára lottóznék, de már novemberben utaznék is ki ESTA-val 3 hónapra. A kettőt lehet egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés

vagyis, ha netán netán kisorsolnak, akkor hogy van? vagy melyik időperiódusban szoktak fölhívni?

azt tudom, hogy okt.1-től nov.2-ig lehet jelentkezni.



2013. okt. 2. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

felhívni nem hív senki! azt hogy kisorsoltak-e, azt a hivatalos oldalon, a jelentkezéskor kapott adatok beírásával tudod ellenőrizni!


Hivatalos oldal kizárólag ez: [link]


Ha még csak most jelentkezel, akkor legkorábban jövő májusban tudod megnézni, hogy kisorsoltak-e, ezután kezdődhet a procedúra, a kiutazás pedig csak 2015. szeptember 30-ig kell, hogy megtörténjen. Esetleges kisorsolásnál, minden infót megtalálsz a hivatalos oldalon, hogy mi a további teendőd!

2013. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönööööm!! :)
2013. okt. 2. 14:09
 3/3 anonim válasza:
Május 1-től nézheted meg online, hogy nyertél-e. Én is most regisztráltam ma reggel, nem először :-)
2013. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!