Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudnátok ötleteket adni, hogy...

Tudnátok ötleteket adni, hogy mit érdemes New Yorkban megnézni, ha csak pár napot töltesz ott? Nem azokra a tipikus dolgokra gondolok, amik az útikönyvekben vannak.

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 11:04
 1/7 schocko ***** válasza:
Most éppen azokat a tipikus dolgokat nem tudod megnézni. Én a gettót a világért sem hagynám ki...
2013. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy éppen azokat a tipikus dolgokat nem tudom megnézni most?
2013. okt. 12. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Èn több mint 10 éve éltem kint egy évet.

Èn ha most vissza mennék pár napra is a látványosságokat nézném végig, mert lenyügözö NYC. Mivel terültileg is óriási így nehéz pár nap alatt mindent megnézni, mert utazási is rengeteg idöt elvesz.


Ha szeretsz interaktív múzeumba menni akkor a Natural history és a Metropolitan múzeum nagyon lenyügözö, ki tudsz választani egyes részeket amik érekelnek és csak azt megnézni.


Ha nagyon extrém dolgokra vágysz akkor keress rá idegenvezetés másképp. Még Budapesten is csinálnak érdekes nem mindennapos túrákat a városba, NY-ban tuti van ezer féle körbevezetés amin a város nem mindennapi arcát mutatják meg.

2013. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schocko ***** válasza:
Mert az államháztartáshiány-köszöbös huzavona miatt sok intézmény zárva van, pl. a Szabadság szobor is...
2013. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Schocko, valóban találtam erre utalást.
2013. okt. 12. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennaposra vágysz, akkor 7es metro vége Flushing. Vmelyik élelmiszer boltba pedig kötelező a belépés. Egy megálló vissza és pihenés a parkban, ami híres arról is, h a Men in black-et ott forgatták, de ha sportot is szereted, akkor itt is körül kell nézni rendesen.
2013. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg érdekelnek a repülők, haditechnika, hajók akkor az Intrepid. Nagyon gyilok. :)
2014. jan. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!