Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetnék Kanadai...

Hogyan lehetnék Kanadai állampolgár?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz kijutni?Milyen ott az élet?

Valaki leírná a bevándorláshoz szükséges lépéseket?Hogy mit hogyan kell elintézni?Ha van itt kanadai az kérem segítsen!Privát üzeneteket is nagyon szívesen várok!



2013. nov. 10. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt is csak ezerszer írtuk le: a bevándorláshoz minden, de minden [link] itt le van írva, mást mondani sem nem tudunk sem nem akarunk.


Az állampolgárság az egy másik állat, ha egyszer rezidens leszel és az utolsó 1460 napból 1095-t Kanadában tartózkodtál akkor beadod a kérelmedet, leteszed az esküt és kész. (Ha annyit utazol mint én akkor ez nehéz ügy mert én nem ülök otthon, Vancouverben, de talán most egy kicsit kevesebbet sikerült az elmúlt két évben utazni és 2015-2016 körül majd lesz elég nap.)

2013. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kb. mennyi dollárral kellene elindulnom?Mennyi pénz szükséges az új élet elkezdéséhez?

2013. nov. 10. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez attól függ hogy mi a foglalkozásod, mennyit fogsz keresni. De kb. 2 millió forint kell az induláshoz.
2013. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Dehogy kell 2 millio ft.

Az bullshit!

Én 4 évet éltem kint 3 honapja vagyok itthon, rokonhoz mentem, de ugyanugy fizettem mindent mintha nem rokonhoz mentem volna.Annyi hogy legyen pénzed repjegyre, először 2 havi rentre, (lakbér) azalatt találsz egy pizzeriaba munkát, és is ezt tettem sok magyart ismerek aki pizzeriaba kezdte... aztan ha megvan az első fizud és nem vagy költekezős, onnantól elvagy!

Ez igy van tapasztalat!!!!

Ha jól fog menni mar az angol, feljebb is jutsz , majd mégtöbbet keresel, veszel autot ami ott olcsó, ha ügyes vagy 6 hónap alatt összesporolsz készpénzt rá!

De ha nem is vagy ügyes... 6-8-10 honap és akkor kamatokat sem kell fizetgetni!

Kanada királyság!!!

Megyek is vissza nem sokára! Nekem vannak ott rokonaim.

De ha nincs, akkor házasság, vagy ha van jó szakmád akkor munkavállalásit igényelsz, vagy keresel olyat aki ad LMO-t (külföldieket dolgoztat) stb

Good luck

2013. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 trabi.. válasza:
dehogy kell 2 milla, ez hülyeség. persze ha rögtön lessz unkád és egy hónap után kapsz fizut. max. 3000 dollár kell az első hónapra, de tényleg maximum annyi.
2013. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
van egy magyar tájékoztató,ha jól emlékszem a konzulátus web oldalán.Bevándorlás kanadába,csak ennyit kell bepötyögtetni és kimeritő választ kapsz.Nyelvtudás és jó szakképzettség nagy előny. Jelenleg a kamionsofőröket keresik,mint tűt a szénakazalban. Nehéz munka.
2015. febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#4-nek,

Gondolom, szándékosan "elfelejtett" néhány kulcsszót leírni a hozzászólásában, URAM!


Pl:

- illegális voltam, leszek Kanadában!

- dicsekszem és így erre biztatok másokat is!

- A HIVATALOS kanadai bevándorlás ügymenete ITT:


[link]


Üdv!

2021. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!