Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában szeretnék élni....

Amerikában szeretnék élni. Hogyan tudnék kint tanulni? Illetve hogyan tudnék vízumot szerezni hogy kint tanulhassak? (Lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg egy budapesti szakközépiskolába járok, és miután itt elvégeztem a tanulmányaimat Amerikában szeretnék tovább tanulni illetve dolgozni kb.(19-20 éves leszek) most egy inforamtikai iskolába járok és utána valoszínűleg technikumba. Segítsetek hogyan fogjak neki. Mennyi kezdő tőke kell? Hogyan szerezzek vízumot?

2013. nov. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass már vissza kérlek! 1 millió ilyen jellegű kérdés volt már!
2013. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, nem, ilyen kérdés viszonylag kevés van, a legtöbben azonnal dolgozni-kivándorolni akarnak.


A legtöbb amerikai egyetem addja az F-1 vízumhoz szükséges papírokat csak egy apró probléma van: láttad te az USA egyetemi árakat?

2013. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem néztem árakat de most megnéztem és elég horrorisztikusnak néznek ki szoval akkor ez a megoldás nemtúló. Akkor 1 másik kérdés milyen főiskolát végezzek el h kaphassak vízumot amerikába dolgozni? Milyen fajta állásokat kínálnak?
2013. nov. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!