Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha ESTA-val uatazom ki az...

Ha ESTA-val uatazom ki az USA-ba és ott illegálisan vállalok munkát, akkor annak milyen hátrányos következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy kitoloncol(hat)nak-e?

Bírságot kell majd fizetnem?

Börtönbe zárhatnak?

Szóval mi a legrosszabb ami történhet?



#utazás #Amerikai Egyesült Államok #munka #ESTA #Észak-Amerika United States
2013. nov. 26. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Orizetbe vesznek, nem bortonben, de valami elzart helyen tarolnak es amikor megfelelo utaztatasodrol intezkedtek, akkor kivisznek a repterre es felkisernek a gepre. Buntetest ugy tudom nem fizettetnek, de tobbet az USAba nem johetsz be. Buntetest (sulyos ezreket) annak kell fizetnie, aki teged alkalmaz.

2013. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem! Soha többet nem léphetek be az USA-ba még vízummal sem? Továbbá mi van akkor, ha nincs elég pénzem hazafelé a repülőre?
2013. nov. 26. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha többet.

Valahonnan szerezned kell ahogy hazaértél.

2013. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vízummal természetesen beléphetsz. Csak éppen nem fogsz vízumot kapni...
2013. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá mi van akkor, ha nincs elég pénzem hazafelé a repülőre? - nem talalkoztam meg szemelyesen senkivel, akit deportaltak volna, de itt-ott azt olvastam, hogy feltesznek a repulore (nem neked kell fizetni a jegyet) egy olyan jaratra ami Europaban tesz le. Most hogy onnan hogy jutsz haza, az mar oket nem erdekli. Amikor a sok illegalis mexicoi bevandorlot atviszik busszal a hataron, akkor ajto kinyit, meka leterel, aztan mindenki mehet amerra lat. Van aki az orszag deli reszebol jott, az is vakarhatja a fejet hogy jut haza...


Es nagyon valoszinu, hogy a vizumkerelmedet is a jovoben elutasitjak, vagyis soha nem tudsz legalisan visszajonni az orszagba. Esetleg ha meghazasodsz, de el tudom kepzelni, hogy nagyon megnehezitik az ugyet es az interjun szetszednek a kerdeseikkel...

2013. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatót bírságolhatják, téged meg deportálnak, amivel akár tíz évre is kitilthatod magad, addig sehogy nem tudsz visszamenni, utána vízummal, amit csak nagyon körülményesen kapnál meg.
2013. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!