Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Túlléptem a 3 hónapos tartózko...

Túlléptem a 3 hónapos tartózkodást, mivel 8 hónap után jöttem haza. Már 1 éve itthon vagyok, de nagyon szeretnék vissza menni. Mennyi az esélyem rá hogy beengednek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

"Can I - can I in the future return to the USA? - tell me - tell me, I implore!"


Quoth the raven, "Nevermore."

2013. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyed van. A bevándorlási tiszt látja a rendszerben a túltartózkodásod hosszát, ez alapján valószínű, hogy nem enged be. Bár próbálkoznod lehet.
2013. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért írod angolul,hogy soha többé nem mehetek be.Mikor már annyian visszamentek,én nem vagyok kitiltva!Légyszíves magyarul írni,mert ha eltudtad olvasni akkor válaszolni is tudsz magyarul.Kösszi.
2013. dec. 29. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
sokakat visszaengednek, de a szerencsén is múlik. ha olyan tisztet fogsz ki, aki nem húny szemet a dolog felett, akko nem enged be. ha 1-2 napot tartózkodsz túl, még elnézőbbek lehetnek. nekem egy barátom 6 hónapot tartózkodott túl, 12-szer fordították vissza a reptéren.
2013. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért ennyiszer nem fogom megpróbálni.A barátod mennyi idő után próbált elösször be menni?Még mindig próbálkozik?De akkor ő már megkapta a kitiltást,x évre.Ez ebben az évben történt??
2013. dec. 30. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Mi ez a marhaság hogy szerencsén múlik? Az se rossz vicc azért hogy a kérdező egy büdös betűt nem tud angolul különben tudná hogy aki angolul írt rá az a Hollót idézte félre.


Na.


Túltartózkodás után az ESTÁ-t buktad egy életre, turistavízummal mehetsz vissza, 8 hónap túltartózkodás esetén 3 évre vagy kitiltva utána megpróbálhatsz vízumot kapni.

2014. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!