Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 Hónap alatt 9kg-t híztam....

1 Hónap alatt 9kg-t híztam. Most 150cm 77kg vagyok. Heti 5 tesim van. Itthon mennyi és milyen erősítést csináljak?

Figyelt kérdés

Napi 3,5 órát utazom tehát edzésre nincs időm. De itthon bármennyi hasprést, fekvőt.. megcsinálok szívesen meg persze kevesebbet ésegészségesebbet eszem.

Csak jóindulatú a kérdéssel kapcsolatos választ szeretnék. Ja és mindent sulimenza mellett titpkban kell csinálnom a csúfolódó tesóim miatt.

14L


2012. nov. 18. 13:46
 1/3 A kérdező kommentje:
És az egy hónap sérülés miatt volt
2012. nov. 18. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:
én 170 cm vagyok és 75 kiló és túlsúlyosnak számítok, szval te nagyon gyorsan csinálj vmit! ne foglalkozz a tesóid miatt csinálj felüléseket, guggolások ugrálókötél bármi amitől fogyhatsz. és szerintem minden nap
2012. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne egyél :D
2013. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!