Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bp-London-Atlanta útvonalon 1...

Bp-London-Atlanta útvonalon 1 óra átszállási idő elég Londonban szerintetek?

Figyelt kérdés
Már régen jártam a Heathrow-n, iszonyat nagynak rémlik, gyerekkel szerintetek elég lehet az egy óra, vagy inkább keressek későbbi csatlakozású járatot?? (elvileg 10-kor száll le a budapesti gép Londonban, és 11:05-kor meg indul tovább a másik gép)
2013. dec. 31. 11:14
 1/3 anonim válasza:
Szerintek inkább válassz későbbi járatot, biztos ami biztos.
2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem elég. Azonos terminál esetén is minimum 65-70 percet lehet számolni az átszállásra. Terminál váltás esetén pedig legalább 90 percet.


Nem mellesleg, idén 14 alkalommal utaztam British Airwayssel a Bp-London útvonalon, 2 kivételtől eltekintve nem érkezett meg pontosan. Legutóbb 30 percet késett.

2013. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már mentem ezen az útvonalon és nekem még a 2,5 óra is majdnem kevés volt mert késett a gép...
2014. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!