Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Atlanta kornyeken csaladoskent...

Atlanta kornyeken csaladoskent hol erdemes hazat keresni?

Figyelt kérdés
Nehany honap mulva Giorgia-ba koltozunk, ket pici gyerkocunkkel, a ferjem munkaja reven. Elt valaki Atlantaban vagy a kornyezo kisvarosokban? Rosewell-rol velemeny? Kozbiztonsag? Minden tapasztalatra kivancsi vagyok! Koszonom
2014. jan. 3. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te Roswell-re gondolsz (aminek semmi köze az új-mexikói UFÓkról elhíresült Roswell-hez). Roswell gazdag, túlnyomó többségében fehérek által lakott külváros, benne volt a CNN Top 100 Places to Live in the US listájában -- ha megengedheted magadnak, hajrá. Van egy Amana Academy charter school, ha azt is megengedheted magadnak, még inkább hajrá.
2014. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igen,arra a Roswell-re gondoltam, bocs, van par felregepeles a kerdesben :)
2014. jan. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!