Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért olcsóbb egy repjegy...

Miért olcsóbb egy repjegy Chicagóba Londonból vagy Frankfurtból 1-2 átszálással, mint közvetlen járattal? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés

Júniusban lenne lehetőségem az USA-ban (Chicago mellett) élő rokonomat meglátogatni, elkezdtem nézegetni a repülőjegyeket. Londonból vagy Frankfurból repülnék, de eddig azok a repjegykereső oldalak, amiket néztem, egy vagy két átszállásos találatokat dobnak ki (pl. Frankfurt-Isztambul-Chicago, London-Stockholm-Chicago), a közvetlen járat meg baromi drága lenne, legalábbis többszöröse az átszállásos utazásnak. Néztem a Lufthansa oldalát is, ott egy Frankfurt-Chicago egyirányú repjegy (haza New Yorkból jönnék) közvetlen járat economy class-on (gondolom ez a turista osztáy) 3000 euró körül lenne, ami azért igencsak húzós.

Nem repültem még soha életemben, nem vagyok egy rutinos repjegyvadász, valaki tudna hasznos tippet, tanácsot adni?


2014. jan. 13. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

A pudding probaja ha megeszik. Dinka baratunk hirdeti a matrix-et itt. Javaslom hogy keressetek ra a hasonlo utra a kayak oldalain. Latni fogjatok hogy legalabb 5%-kal minden olcsobb ott. Raadasul a matrix eltanacsol az oldalairol, mondvan hogy lepjel kapcsolatba az utazasi ugynokoddel mert naluk nem tudod megvenni a jegyet, ellentetben a kayak-kal.

Szomoru hogy a gyakori kerdesek tele vannak ilyen idiotakkal mint ez a matrix-es pofa, es egyesek meg javasoljak is hogy a tobbiek hallgassanak rajuk.

2014. jan. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te, azért ne legyél olyan biztos abban a kayak cuccban! Még olyan egyszerű húzás mint hogy az Orbitz-on vagy a priceline-on keresünk is szokott alacsonyabb árat kihozni. A skyscanner, főleg Európában simán talál egész légitársaságokat amik az előzőekben nincsenek benne. Aztán van milliárdnyi trükk amiről neked fogalmad sincs -- engem a flightfox elfogadott expertnek, valamivel azért többet tudok mint hogy csűrd bele a kayak-ba oszt szia, helló.
2014. jan. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És hogy hasznosabb is legyek, ha olcsó jegyet akarsz akkor két átszálással repülsz: egy fapados Európán belül, a Norwegian az USÁ-ba, a Corsair vagy az Air Transat Kanadába és onnan tovább. Mivel ezek mindegyike pont-pont légitársaság, egyáltalán nem biztos hogy visszafelé ugyanolyan útvonal lesz a legolcsóbb. (Ezekből a légitársaságból hányat találsz meg a Kayakban? Ha egyáltalán hallottál róluk.)
2014. jan. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem azt mondja, hogy a Mátrix a Kayak apja, de szerinte az anya félrekú.t mer ez a gyerek kicsit másképp gondolkodik.

Aztán van valami ananászos póker, amit be kell írni, és attól megjavul. Vagy hogy open dzswal állítólag még jobb.

2014. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ti most az éjszaka lenyomtatok egy cicaharcot azon, hogy melyik a jobb foglalási rendszer, amikor a Matrix nem is az? :DDDD


Mondjuk nem is tudtam, hogy van USA-mániás troll az Utazásban, biztos ő az, akit már a blog.hu-s oldalak háromnegyedéről rég kivágtak, már nem emlékszem az ottani nickjére, de teljesen ugyanilyen stílusban írt. (just sayin')

2014. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, nyomtunk egy virtuális menetet. 3x, vagy 4-szer
2014. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

" Dinka baratunk hirdeti a matrix-et itt."


Többen is írtuk a matrixot. Szóval megyünk a dinka?


Vagy mindenki hülye, csak te vagy helikopter? :-D :-D

2014. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
-megyünk +melyikünk
2014. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!