Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöld kártya nélkül mennyi...

Zöld kártya nélkül mennyi ideig tartózkodhatok az USA területén?

Figyelt kérdés
Ha hülyeséged kérdeztem, akkor bocs.

2014. febr. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ESTA - 90 nap. És nem dolgozhatsz meg nem tanulhatsz.


Illetve, ha kapsz valamilyen vízumot (dolgozói, tanuló, stb.), akkor az abban meghatározottak szerint, és annyi ideig.

2014. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulói vízum csak a közoktatáshoz kell. Pár hetes nyelvtanfolyamokhoz simán elég az ESTA.
2014. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
3 hónapig ESTA-val. De ahogy fentebb is írták, tilos dolgozni, tanulni, ez csak túristavízum.
2014. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cydor ***** válasza:
tanuló kutató vízummal meg akár 10 évig is, és lehet többszöri belépéses vízumot is szerezni. Na ehhez persze kell pl egy Fulbright ösztöndíj, és olyan egyetem aminek az aktuális kutatási projektébe kellesz, és állják a költségeidet, ha nem is teljes fizetést adnak, de megélhetést biztosítják. az már más kérdés, hogy évente kb 10 ember nyerie el Mo-on..
2014. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!