Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki volt már New Yorkban...

Aki volt már New Yorkban nyaralni. Mennyibe kerülnek körülbelül a hotelek egy éjszakára? És mennyiből jött ki a nyaraláson?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága. 100-120 USD/éjszaka áron vannak az elfogadható hotel szobák. Ennél olcsóbbak csak a hostelek vannak, illetve a városon kívüli motelek.
2014. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Repulojegy, szalloda, ellatas, koltopenz, szorakozas

ket hetre 3-5,000 dollarba fog kerulne 2 szemelyre.

Az elso ketto dragabb turista szezonban, a tobbi koltseget tudod rugalmasabban kezelni.

2014. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
43%

Dehogy draga.

En szoktam menni eleg sokat, munka miatt is es nyaralni is.

A repjegy kb 140 korul van. A legolcsobb jelenleg ha TAP-pal repulsz Portugalian keresztul. Menj fel a hostels.com - ra, koltoponznek szamolj napi 50 dollart. Ez eleg arra hogy kajalj. Manhattanben setalhatsz, nezelodhetsz. Ha kicsit shoppingolsz akkor szamolj napi 100 dollart. Szoval egy hetre az kb 140 repjegy + 100 szalloda + 100 koltopenz. Az 340. Ez a legolcsobb amit meguszol. A 7 napos berlet 35 dollar.

Ha tudok valamiben segiteni irj nyugodtan. Mondjuk ennyi penzbol kihozhatod 3 nap New York es 3 nap Miami. Kicsit rohanas de ha nem vagyunk gazdagok. Miami olcsobb. Meg jobb is mint New York.

2014. febr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt kalkulaltam minimumra amit a harmaska irt, azaz 1,500 dollar fejenkent, tehat $3,000 ket fore.


Nem art neha megtanulni olvasni vagy tudni az arfolyamokat.

Egyebkent orulunk hogy neked nem draga, viszont egy atlagos Magyarorszagon elo honfitarsnak nem olcso.

2014. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szeptemberben mennénk Montreal-ba.És onnan indulnánk max egy hétre lemennénk majd megint vissza.Ezért kérdeztem hogy mégis a hotelekre mennyivel kell számolni.Ilyen átlagos normális helyre gondoltam.Nem egy utolsó szakadt negyedben.
2014. febr. 19. 09:59
 6/7 anonim válasza:

Haha.. Nézd 4-es, azt nem irta hogy 2 fore mennyi. En szoktam egyedul menni. Most erted, irhattam volna azt hogy 1millio es akkor azt mondom hogy jaaa 3 fore szamoltam. Hehe..vicces.

Hat most erted, en nem mondtam hogy tyuuu de penzes vagyok. Hat ez van. Valoban nem sok nekem 300, de tuti van olyan akinek az 1 millio nem sok. Nah hat ez van. Ameddig a takaronk er. Ha valakit megbantottam azzal jogy azt irtam hogy a 340 ezer nem sok akkor elnezest kerek, mert tudom hogy sok penz, tisztaban vagyok vele.

2014. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen hotel? Hány csillagos? Nem mindegy. A nem "luxusluxus" 4 csillagos szállodákban 30-40 ezerért lehet , kb. ugyan annyi, mint itthon. Legalábbis én ezt tapasztaltam. (hozzátéve, hogy sok 4 csillagost össze sem lehet hasonlítani jópár itthonival, ott magasabbak az elvárások). Nyilván vannak olcsóbb hotelek, hostelek.
2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!