Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Azokat kerdeznem akik masodjar...

Simike11 kérdése:

Azokat kerdeznem akik masodjara mentek ESTA-val USA-ba, milyen volt? Tobbet kerdeztek, bele kotottek-e valamibe? Vagy sima ugy volt? En most megyek vissza masodjara. Valami otlet, jo tanacs szivesen fogadom

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már 4 alkalommal voltam ESTA-val, soha nem volt gondom. Bár én mindig tipikus turista időtartamot tartózkodom az országban.(2-4 hét maximum.) Bár én mindig Dublinból repülök, ahol van US Immigration Pre Clearance, azaz már Dublinban tudom, hogy biztosan beengednek-e vagy sem.
2014. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi időre. Minél rövidebb időtartam és minél jobban meg tudod magyarázni az utazásod okát, annál nyertebb ügyed van.
2014. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!