Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehetséges kiköltözni Kanadába?

Lehetséges kiköltözni Kanadába?

Figyelt kérdés

Kanadába szeretnék kiköltözni, pontosabban Winnipegbe, a barátnőmhöz. Ő teljes mértékben kanadai állampolgár, ott született. Korrekt családi körülményekkel rendelkeznek [anyja ügyvéd, a barátnőm saját házzal rendelkezik], szóval az úgymond "kinti életem" beindításával nem lennének problémák. 18 éves leszek hamarosan. Iskolai végzettséget bizonyító papírokkal jelenleg még nem rendelkezem, viszont perfekt szinten beszélek angolul, illetve 7 nyelven programozok, valamint webdesignerkedek. Érdekelne, hogy mi szükséges a kijutáshoz.


Köszönöm.



2014. márc. 27. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerem a szomszedos orszag bevandorlasi torvenyeit, de szerintem kizart dolog, hogy huzamosabb ideig ott elj vele. foleg ilyen fiatalon.
2014. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeházasodtok és tudjátok igazolni hogy előtte évekig valóban egy pár voltatok (hotelben egy szobába bejelentkezés és hasonlók) akkor családegyesítési úton kaphatsz kivándorlóvízumot.


Ideiglenesen úgy juthatsz ki hogy egy kanadai egyetemre jelentkezel és tanulóvízummal élsz kint majd egyetem alatt házasodtok össze innen ld. első pont.

2014. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is lehetseges! Tobb legalis uton is! ha pl talalsz egy munkat programozokent es a fonok ugy gondolja, hogy szuksege van rad, akkor csak ir egy papirt, hogy szuksege van rad mint programozo.. mondjuk az teny, hogy papirok nelkul eleg kockazatos nekivagni, de 7 nyelven megsem programoznak tul sokan..
2014. márc. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha programozó mellett sorozatgyilkos is vagy, (vagy miért van ott az a tag??? :D) akkor nem hiszem hogy beengednek.

De minden rosszindulat nélkül.Te és a barátnőd láttátok már egymást személyesen?

2014. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát igen. mi a francért van benn a keresett kulcsszóban az, hogy sorozatgyilkos? :D
2014. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, már felbaszott minden ezzel az üggyel kapcsolatban, és random beleírtam.


Nem, még nem. Ezért is akarok kimenni.

2014. ápr. 9. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2020. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!