Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megérné kiköltözni Mexikóba?

Megérné kiköltözni Mexikóba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 19:22
1 2
 11/18 anonim válasza:

kedves kerdezo, attol fugg hogy miert akarsz pont ide jonni mexicoba, en kint elek tehat ha valoban edekel tudok realis valaszoakkal szolgalni. nagyon toled fugg hogy neked megeri e? en eltem egy evig a karib tengernel mexicoban playa del carmenen es most mexico varosban elek. voltam mar itt tobbszor is most mar majd 2 eve vagyok itt.

mexico veszelyes es szuper korrupt! mexico varos a leheto legrosszabb hely. nem tudom miert akarsz ide jonni, tenyleg fontos tudni mir vagysz mik az igenyeid de a karib tengernel rengeteg europai nagyon jol elvan. ha komolyan erdekel akkor mindenfele dologban tudok segiteni. delamerika meg osszabb ahogy mesz delnek egyre rosszabb. a drog itt megy keresztul m minden az USAba megy, de igazabol a delebbi, delamerikai orszagokbol jon. mert ugye mexico az eszakamerika geografia szinten. :)

2014. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Melyik része biztonságos?" hahaha


Egyik része sem biztonságos!

2014. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 fGhw39-84th ***** válasza:

""Melyik része biztonságos?" hahaha Egyik része sem biztonságos!"

Ahhh. nyugodtan beismerheted, hogy még soha az életedben nem voltál Mexikóban, de tán még a kontinensen sem. Egy Magyarországnál 21x nagyobb országra az mondani, hogy egyik része se biztonságos... hát, jó nagy korlátotságra vall.

2014. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Beismerem Mexikó-ban még nem de USA-ban már voltam és tudtommal Mexikó jelenleg nem a legbiztonságosabb ország a földön. A több tucat drog kartell miatt.
2014. márc. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 fGhw39-84th ***** válasza:
Én voltam (bár csak látogatóban) Mexikóban (Baja California csücskén) és egyátalán nem volt gáz.
2014. márc. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na látod utolsó , én már azon a részén is gondolkodtam mert ott közelebb van az USA és ha kirándulni akarsz menni átmehetsz.
2014. márc. 29. 07:33
 17/18 anonim válasza:
Ha azért akarsz kimenni mert azt hiszed hogy jobb az élet színvonal, akkor álomvilágban élsz. A kérdésed attól függ hogy mik ott az igényeid. Magyarországon jobban élsz és a biztonság is nagyobb. Én is gondolkodtam egy ideig hogy milyen jó lenne egy tengerpart mellett élni pálmafák mellett, de realista lettem és utánanéztem hogy ezeknek az országoknak a gazdasága a magyarországitól is rosszabb, a közbiztonságról meg ne is beszéljünk. Nyílván vannak biztonságos részei is, de én Mexikóvárosban foleg este nem igazán mernék sétálgatni.
2016. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, én legfeljebb turistaként mennék oda, de semmi pénzért nem élnék ott. Iszonyatos nyomor van ott, jelenleg az északi államokban drogháború zajlik.
2018. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!