Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet repülőjegy megvétele...

Lehet repülőjegy megvétele után dátumot módosítani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Júliusban mennék ki USA-ba. 3 hétre.

De mi van, ha még is hamarabb szeretnék menni pl.: április végén vagy májusban? Sajnos most még nem tudom pontosan mikor kell mennem, üzleti célból. De a repülőjegyek egyre drágábbak lesznek, a júliusiak.

Ha most megveszem júliusra, később lehet rajta módosítani? Kinek van ilyen tapasztalata? Esetleg mennyibe kerül a módosítás vagy vissza lehet mondani a repülőjegyet és vissza kapom az árát?

Ne haragudjatok, ha ez hülye kérdés számotokra, akkor csak az válaszoljon, akinek van tapasztalata! Köszönöm!



2014. márc. 30. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden attól függ milyen jegyet veszel.
2014. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem erdemes elore megvenni jegyet, a modositas valoszinu dragabb lenne mint a varhatoan magasabb arak.

Mi nehany eve 200 dollar korul fizettunk amikor modositottuk az idopontot, de ugy hallottam mostanaban mar tobbet kernek.

Termeszetesen vasarolhatsz olyan jegyeket amiket vissza lehet mondani, vagy konnyu modositani - viszont azok joval dragabbak.

2014. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Esetleg tudjátok, hol tudnék utána nézni, hogy mennyi a módositás? Légitársaság oldalán esetleg?

2014. márc. 30. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahany legitarsasag, annyi lehetoseg.


Mikor anyuek itt voltak (USA) es ugy volt, hogy valaki korhazba kerulese miatt jegyet kell valtoztanom nekik, akkor a legitarsasag 200 dollarert valtoztatott volna, PLUSZ az uj jegy es a regi jegy kulonbozetet is ki kellett volna fizetni. Vagyis amit kb. januarban megvettem jegyet, es amikor valtoztattunk volna az valamikor nyaron volt, akkor a januari es a nyari jegyarak kozotti kulonbseget kellett volna kifizetni, plusz jegyenkent a 200 dodos "valtoztatasi" dijat.


Felhivtam a hitelkartya ceget (amivel fizettem a jegyeket) es ok megnyugtattak, ha tenyleg betegseg miatt kell utazni, akkor ok ezeket a koltsegeket alljak, de a korhazbol kell majd igazolas. Szerencsere a rokon kibirta, amig anyuek haza utaztak, igy nem kellett valtoztatni.


Ha a legolcsobb jegyet veszed, annak mindig nagyon magas a valtoztatasi dija, es altalaban a jegyek kozotti kulonbseget is ki kell fizetni.


Ha business vagy elso osztalyu jegyet veszel, azok konnyebben modosithatoak, de meg ott is elofordul a "valtoztatasi" dij.


tenyleg tarsasag fuggo, ugyhogy mindenkepp hivd fel oket es ok majd megmondjak. Mindegy, hogy kinek mi a tapasztalata, mert az a tutti amit a legitarsasag mond, meg akkor is ha valaki pl. a BAirways-rol ir, es te is BA-vel akarsz menni, de azota lehet hogy valtoztak a szabalyok.


Elofordul olyan is, hogy a valtoztatas olyan draga, hogy olcsobb venni egy uj jegyet, es a regit (a "rossz" datummal) meg hagyod menni a levesbe.

2014. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak is. Igy fogok akkor tenni. :)
2014. márc. 31. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:

A Deltanal peldaul 200-400 dollar kozott van

[link]

2014. ápr. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!