Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerika és zöld kártya?

Csaba4566ping kérdése:

Amerika és zöld kártya?

Figyelt kérdés
Jó napot Nos én egy 28-éves srác vagyok egyetlen egy vágyam van, ki jutni amerikába azon belül is florida államba, de én kint is akarok maradni már pár oladalon jártam sajnos ez a család egyesitési program se lehetséges mert a nagy néném aki amerikai álam polgár nem anyám illetve öt nem veszik figyelembe a másik 90-napos engedély oké és utána? Egy igazoltatás és akár örök életre ki tiltatom magam. Hivatalosan akarok kint leni milegyen? Vagy felejcsem el a hivatalos dolgot és egész életemben féljek? A másik ha las vegas-ban házasodnák egy ottani növel azt elfogadják a zöld kártya kérelemre

2014. ápr. 21. 11:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
fg azért te sem panaszkodhatsz, "autóbérlés" kérdésnél is elég sok ökörséget hordtál össze-vissza és ez csak 1 a jó sok okosságaidból, úgyhogy bagoly mondja verébnek. :)
2014. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 fGhw39-84th ***** válasza:

"fg azért te sem panaszkodhatsz, "autóbérlés" kérdésnél is elég sok ökörséget hordtál össze-vissza"

Mire gondolsz pontosan? Erre talán? http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__5573569..

Mert itt a csávókám a saját két kezével gányolta ki a dzsuvát a kocsijából, hogy ne fizettessenek többet. Ha nem erre gonolsz, akkor mire? Nem szoktam ökörséget összehordani, persze előfordulhat, hogy tévedek. :)

2014. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Singham ***** válasza:

Kimehetsz nyugodtan illegálisan, csak arra számíts, hogyha túl tartózkodsz lényegében bent maradsz az USA-ba. Ugyanis határnál elég lecsekkolniuk az útleveledet és máris toloncolnak haza. Mindent amit felépítettél az pillanatok alatt a semmivé lesz és jöhetsz vissza. Ezek után meg ne is álmodj majd, hogy az USA-ba vagy Európán kívül mehetsz. Mert belekerül az anyagodba. De utóbbinál is szigorúan fognak elbírálni téged.

Az meg igaz, hogy USA gazdasága nagyban épít az illegális bevándorlókra. Csak éppenséggel meg kell nézni, hogy a legtöbb illegális milyen körülmények között él. Max pár százalékuk él a legálisokhoz hasonló életkörülmények között. De nekik is folyamatosan kell ügyeskednie kell.

Kimehetsz nyugodtan illegálisként, de tedd fel előtte magadban a kérdést, hogy megéri-e így neked.

2014. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha úgy tudsz angolul, mint amennyire magyarul, akkor ásd el magad, de gyorsan!
2014. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!