Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet gyogyszereket (fogamzasg...

Katalin Safrany kérdése:

Lehet gyogyszereket (fogamzasgatlo, antibiotikum, lazcsillapito) kuldetni Magyarorszagrol Amerikaba?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Postán gyogyszert kuldeni tilos. Ettől függetlenül szoktak. De egyszerűbb lenne ott beszerezni.
2014. ápr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Postán gyogyszert kuldeni tilos. Tenyleg? Le van irva a posta oldalan? Nem piszkallak, tenyleg erdekel.

Nekem kuldtek mar (USAba) fogamzasgatlot meg algopyrint; tobbszor is. Mindig siman megerkezett.


Antibiotikumot nem kuldenek, mert antibiotikumot csak az orvos irhat fel, es te nem vagy orvos ugye? De ha megis, a beteget mikor vizsgalod meg, hogy eldontsd melyik antibiotikumra van szuksege??? Ezzel inkabb nem viccelnek! De ha olyan gyogyszert kuldesz, ami recept nelkul kaphato (vmi fajdalomcsillapito, amilyen az algopyrin is volt regen) vagy olyan fogamzasgatlot, amit orvos irt fel anno (mint nekem a nogyogyasz mikor meg Mo-n eltem) az ugy oke.

2014. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy szabad-e, de lehet :D nekem mar tobbszor kuldtek receptre kaphato meg sima gyogyszert is, persze nem magaban, hanem mondjuk csokikkal becsomagolva, eddig meg mindig megerkezett.
2014. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! :)
2014. ápr. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!