Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült államokban hol,...

Az Egyesült államokban hol, (milyen hivatalnál) tudok bejelentést tenni, az illegális itt tartózkodókkal szemben?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta az USA-ban élek. Van egy pár magyar ember akiket fel szeretnék jelenteni, mivel illegálisan tartózkodnak ebben az országban. Melyik hivatalnál tudom ezt megtenni? A Homeland Security foglalkozik ezzel azt tudom! Tudok tenni akár náluk is bejelentést?

2014. ápr. 28. 03:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
miért akarsz kicseszni szerencsétlenekkel? Külföldön én se keresem a magyarok társaságát, de közöd nincs hozzájuk. Majd lebuknak
2014. ápr. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
2014. ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen kérdéseket olvasva szégyenlem, hogy én is magyar vagyok.

Nagyon jellemtelen, rosszindulatú ember vagy! Boldogabb leszel attól, ha néhány honfitársadnak rosszat teszel?

Ártottak neked annyit, hogy ki akarsz cseszni velük?

A sorstól te is visszakaphatod majd, mert Isten nem ver bottal.

2014. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy jellemtelen senki vagy. Ha már mindenáron fel akarsz valakiket jelentgetni illegális bevándorlásért, akkor kezdd a mexikóiakkal. Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a kérdés valódi.
2014. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem a kerdezo vagyok hanem az aki beirta hogy az ICE-nal kell bejelentest tenni.


> Az ilyen kérdéseket olvasva szégyenlem, hogy én is magyar vagyok.


En is szegyelltem, de mennyire, azert jottem el es most mar kanadai vagyok. (En ezen a site-on azert vagyok hogy segitsek azoknak akik el akarnak jonni.)


Es amiert egyaltalan valaszolok: ez milyen magyaros hozaallas. Mit szolsz ehelyett a hamis szolidaritas helyett ehhez: a torvenyt be kell tartani! Magyarorszagon ez nem divat semmilyen szinten, azert olyan az orszag, amilyen! Amikor az EU-hoz csatlakozott az orszag remeltem ez az alaptetel megvalosul, amikor vilagos lett hogy ez nem lesz akkor eljottem. Mas nincs. Ez minden alapja, enelkul semmi sincs.

2014. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy a törvényt be kell (kellene) tartani.

De az illegális bevándorlók többnyire olyan munkát végeznek, amit az ország állampolgárai nem vállalnak, vagy legalábbis nem szívesen. Ráadásul kevesebb bérért.

Az USA ( és a többi állam) kormánya tudja, hogy sok illegálisan tartózkodó dolgozik az országban. Még sem keresik meg őket és utasítják ki. Nem véletlen, hogy Obama szeretné legálissá tenni az ott tartózkodásukat.

2014. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 8:23-as kanadai állampolgár: "torvenyt be kell tartani! " Ez idáig rendben is volna, a baj csak az, hogy a kérdező kifejezetten csak a magyar illegális bevándorlókat, és nem általában az illegális bevándorlókat akarja feljelenteni. Ez olyan, mintha gyorshajtásért csak a kék színű autókat büntetnénk, szerinted ez normális? Egyébként a kérdezőnek ilyen mentalitással nem az USA-ban, hanem Oroszországban lenne a helye.
2014. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok haszna lehet az amerikaiaknak a kérdezőből, ha még annyi képessége sincs, hogy angolul rákeressen erre a témára. Milyen munkát végezhet egy ilyen fogyatékos? Belegondolni se merek.
2014. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is kint élek évek óta, és ismerek több magyart akik illegálisan élnek kint. De eszembe sem jutna, hogy feljelentsem őket. Én örülök, hogy van bátorságuk vállalni így is mindent, és állandó feszültségben élnek, mert tudják bizonytalan az életük. Nem is értem, hogy te miért rúgsz még beléjük jobban, amikor így is küzdelem az életük? Komolyan. Áruld már el nekem, miért fáj az neked, hogy mások is kint élnek?
2014. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2014. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!