Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA melyik területén...

Az USA melyik területén voltál (állam)? Mi volt a furcsa ott és mi az ami tetszett? Időjárás milyen volt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minneapolisban jártam egyetemre. Az Minnesota. Nyáron kellemes, télen kegyetlen hideg, tetszett a Vikings, jártam a meccseire, nem tetszett az a gyorskaja, ami egy idő után a füleden jön ki és az, hogy ha normális ételt akarsz enni, ne adj isten normálisat főzni, akkor elég sokat kell járkálnod rendes alapanyagokért. Amik drágák is.
2014. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Én Pittsbourgba voltam Ohióba, Wahingtonban, és New -Yorkban. 4 évig nekem minden jó volt ott bár ott maradtam volna, aki teheti menjen menjen, vissza se nézzen!!!
2014. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fGhw39-84th ***** válasza:
Kalifornia, SF Bay környéke. Ha van lóvéd, akkor itt lehet a legszínvonalasabb életet élni. Az időjárás nem valami meleg, de legalább nem is hideg. Az örök tavasz birodalma..
2014. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Én Massachusettben élek, átutazóban/látogatóban voltam a "közeli" államokban is. Ezek közül Pennsylvania tetszett a legjobban és Main.

Az időjárás New Englandben elég kaki, legalábbis nekem furcsa. Nyáron kb. spontán öngyulladás reggel fél nyolctól, télen meg térdig érő hó. Most tavasszal volt olyan is, hogy egyik nap kb 20 fok napsütéssel, másnap meg havazott. De nagyon szeretek itt lenni, nagyon csípem az embereket, közvetlenek és barátságosak, legalábbis errefelé, kortól függetlenül.

A gyorskajától nekem is herótom van, ölni tudnék valami jóféle hazai pörköltért vagy gulyáslevesért. Sajnos a főzőtudományom nem csillagos ötös. :/

Összességében szeretek itt élni.


23/N

2014. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!