Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit érdemes abba a táskába...

Mit érdemes abba a táskába pakolni amit felviszek a repülőre?

Figyelt kérdés
Iratok mellett miket célszerű a táskába pakolni amik egy 14órás repülőút során hasznosak? Ti milyen táskát ajánlanátok? :)

2014. máj. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hátizsákot szoktam vinni, és mindig van benne:

- keksz (ezt fel lehet vinni), vagy szendvics, amit ott veszek

- innivaló, amint benn veszek

- plusz egy pulóver, mert a gépen nagyon hideg tud lenni

- könyv/e-book, toll, papír

- mobilom és fülhallgató hozzá

- biztonsági okokból (elveszítenék a csomagomat) mindig nálam van a biztosítási kötvényem, a pénzem és irataim hiánytalanul, plusz az összes foglalás-visszaigazolásom, meg előre megváltott belépők, tömegközlekedési jegyek, stb. (Egy mappában, időrendi sorrendben összepakolva)

2014. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány, én egy nagyobb női táskát szoktam vinni, amit a mindennapokban is használok. Ha fiú vagy, akkor egy hátizsák is megteszi.

Nekem van benne:

- könyv

- mobil, tablet

- fülhallgató (ha nincs, tudsz hozzá venni ilyen átalakítót, mert a monitorokhoz olyan fülhallgatót adnak, ami kétágú és ha a sajátodat használnád, akkor kell ez az átalakító --> [link] )

- kaja (keksz, csoki, otthonról hozott sütemény)

- szemcsepp, orrkenőcs, ami a nedvesíti a nyálkahártyát, mert nagyon ki szokott száradni és fájdalmas

- fejfájás és lázcsillapító

- napszemüveg

- mobiltöltő

- rágó vagy tictac

- pulcsi vagy kabát

- nyakpárna (vagy felfújhatós és akkor elfér a táskában. vagy ha nem, akkor cipelem azt is)

- és én az értékesebb fülbevaló és nyaklánc szettet is a kézibe szoktam rakni, nem szeretném ha lába kelne...

2014. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg természetesen egy fél literes ásványvíz, amit a biztonsági ellenőrzés után veszek.
2014. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A fentiekhez hozzateszem hogy ha van, aktiv zajcsillapitos fulhallgato legyen veled (a Creative HN-900 kb 23e forint) 14 ora repulogep motor hallgatasba en valoszinuleg beleorulnek.


Ha laptopot viszel, akkor a Keynamics riser igen jol jon [link] ezek szallitanak Magyarorszagra is.


A repulouton nem de utana jol jon egy SIM kartya tarto mivel altalaban minden orszagban szoktam SIM kartyat venni roaming helyett [link] nagyon olcso, ugyes, nemigen ismerik.

2014. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!