Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen lehetőségeink vannak...

Abalen kérdése:

Milyen lehetőségeink vannak ilyen módon kiköltözni az Amerikai Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy négyen érettségi után egy évvel (2017-ben), egy nagyobb színvonalú élet érdekében kiszeretnénk költözni és munkát vállalni az Amerikai Egyesült Államokban. A tőke az meg van hozzá, viszont a kérdés az, hogy ugye a bevándorlási korlátozások igencsak megnehezítik a folyamatot. És ezzel kapcsolatosan, ilyen módon van e lehetőség kimenni oda? (Egyébként, ha van lehetőségünk, akkor Atlantába szeretnénk menni.)

2014. jún. 15. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen lehetőségetek nincs. De érettségivel legfeljebb takarítást vagy hasonlót vállalhatnátok kint. Abból pedig nem élnétek magasabb színvonalon.
2014. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El kell felejteni.
2014. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zöldkártya lottó, rokon, házasság, befektetsz 1 millió dollárt. Ezek a lehetőségek vannak, de kb 1000x le lett már írva.
2014. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha van pénzetek vegyetek házzaságot
2014. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Atlantában val.szín nem a Coca-Colánál kezdenétek (ha csak nem takarítóként), vagy a Real Housewife of Atlanta stábjában, egyébként meg elég kemény lehet ám ott az élet kb 60% feketével. Nézz utána az ottani napi híreknek. Én biztos Európában maradnék.
2014. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Ismerősök vannak csak kint, nem tudom, hogy ők tudnak e ebben segíteni? Illetve, Ausztráliával mi a helyzet, ha jól tudom, akkor oda nincsenek ekkora elvárások?!
2014. jún. 15. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ausztráliával mi a helyzet, ha jól tudom, akkor oda nincsenek ekkora elvárások?!"


Ott talán még keményebbek.

2014. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Usa-ba elöször igényeljetek tanuló vizumot (lehet nyelviskolába is járni) 1 évre adják meg egyszerre, amig kint vagytokugyis jönnek lehetöségek, persze legálisan dolgozni nem lehet mellette, de sokan dolgoznak feketén aztán akár egy cég szerez neki státuszt de a legtöbben ugyis szerelembe esnek (vagy anélkül) és házassággal oldják meg. Ausztráliában anöket könnyebben beengedik ha egyedül megy mert kevés nö van, de egyébként oda sokkal nehezebb munkavállalóit szerezni.
2014. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Íme a ranglista, hogy hova a legkönnyebb-legnehezebb kiköltözni.

1. USA

2. Kanada

3. Ausztrália

4. Új-Zéland


Hajlandóak sokan Auszt. rakni az első helyre, főleg az olyanok akik még egyszer sem olvasták el a bevándorlási politikájukat meg hallották haverjuktól meg attól-ettől blablabla.. Javaslom, hogy inkább olvasgasd el az adott országoknak a hivatalos oldalukon lévő bevándorlási politikát esetleg külföldi-magyar oldalakon kérdezősködj (pl.:Canadahun)


Az itt (gyk-n) adó válaszoknak a "gazdái" az életben nem jártak még abban az országban ahol állítják, hogy élnek... Ezért mondanak akkora ökörségeket, hogy .... nem folytatom :)

2014. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. jún. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!