Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kijutás Kanadába?

Kijutás Kanadába?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy nagyon jó barátommal szeretnénk a jövőbe kijutni Kanadába, még csak 15 évesek vagyunk de megszeretnénk tudni előre is, hogy mire lesz szükségünk, mit kell tennünk hogy kijuthassunk? A haverom nagyszülei ott élnek és dolgoznak. Ők mennyire tudnak nekünk segíteni? (még nem beszéltünk velük erről) És ha csak a barátomnak van kint rokonja akkor csak az ő esélyei nőnek meg, vagy nekem is tudnak segíteni a nagyszülei? Kérlek titeket, hogy komolyan válaszoljatok, mert ez nagyon fontos számunkra!

2014. jún. 28. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagyszulok csak akkor tudnak szponzoralni ha a gyerek elarvult, vilagosan le van irva:


[link]


You can sponsor:


... grandchildren who are orphaned, are under 18 and do not have a spouse or common-law partner


Neked az egvilagon kozod nincs hozzajuk.


Tanulokent kijuthatsz, [link] most valtoztak a szabalyok elsejen, en meg nem vagyok kepben de a CIC weboldala eleg jo.


Ha majd egyszer sok-sok ev mulva mint kepzett dolgozo ki akarsz vandorolni, akkor majd az akkori szabalyok lesznek ervenyesek, errol semmit sem tudni, meg a jovore ervenyes szabalyokat sem tudjuk egeszen pontosan.

2014. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt kéne tudni hogy pontosan mikor akartok menni mert addig lehet hogy hatszor megváltoznak az erre vonatkozó törvények.
2014. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én az USAba szeretnék menni. Élnek ott rokonok. Egyszer sem találkozam velük és megszeretném őket ismerni. Nem távoli rokonság.
2014. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát azzal sehol se leszek előrébb majd ha 20 éves koromban lesz egy ismerősöm/rokonom Kanadában?
2014. jún. 28. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
papírok szempontjábol szerintem nem,viszont lessz hová menned és lessz aki kimenjen eléd a reptérre.
2014. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

> Tehát azzal sehol se leszek előrébb majd ha 20 éves koromban lesz egy ismerősöm/rokonom Kanadában?


Linkeltem mar a CIC oldalat... olvasgasd. Abszolut nem hacsak nem nagyon kozeli rokon.

2014. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!