Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi szükséges pontosan ahhoz...

Mi szükséges pontosan ahhoz hogy az Amerikai Egyesült államba költözzek a családommal?

Figyelt kérdés

Bővebben az lenne a kérdésem hogy legalásan hogy lehet kint élni? Igazából Szoftverfejlesztőként dolgozok, illetve dolgoznák ha lenne hol. Az most lényegtelen hogy mennyire szeretem magyarországot, mert szeretem, de nem lehet itt megmaradni. 18 hónapos átlag munkakeresési idő?


Szóval lényegében azt olvastam ha kint egy cégnél munkát szerzek akkor egész családommal együtt kiköltözhetünk. Ez igaz?



2014. júl. 20. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

1. Javaslom először magyarul tanulj meg, ráférne, nem is kicsit.


2. Ha tényleg érdekel hogy milyen módon tudsz kijutni az USA-ba, akkor elolvasod a már megválaszolt több száz kérdést! Rá fogsz jönni, hogy nagyon nem egyszerű, munkavállalás által kijutni majdhogynem lehetetlen.

2014. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szoftverfejlesztőből akkora hiány van itthon hogy minden cég azt keres, de te nem tudsz elhelyezkedni

érdekes

2014. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tényleg egymillió kérdés és válasz volt már, hogyan lehet kint élni.

A napokban mondták a tévében, és több helyen is olvastam, hogy Magyarországon Szoftverfejlesztőként szinte azonnal el tud helyezkedni az ember, és elég magas bért kapnak.Te nem tudsz otthon boldogulni vele???

Egyébként egy rövid válasz a kérdésedre. Attól, hogy te esetleg egy amerikai cégtől kapsz munkavállalási engedélyt, és lehetőséget, hogy dolgozz, attól a családod még nem mehet ki veled. A feleségednek is kell munkavállalási engedély meg a többi irat.

2014. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fGhw39-84th ***** válasza:
"dolgoznák..." :D Egy csaj nemrég azt írta itt, hogy ő meg színésznőként dolgozna.
2014. júl. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

> Szóval lényegében azt olvastam ha kint egy cégnél munkát szerzek akkor egész családommal együtt kiköltözhetünk. Ez igaz?


A fentiekkel ellentetben a legtobb valasz ezen az oldalon az hogy nem tudsz legalisan kimenni viszont szoftveresekre van igeny. H1B vizummal mehet a csalad, ismerek egy szloven sracot, feleseg, gyonyoru pici baba, jol elnek Denverben. Ujabban a feleseg dolgozhat is. A H1B csak munkavallaloi, nem zoldkartya, tehat letelepedni nem egyszeru vele, ahhoz en kevesebbet ertek.

2014. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha szponzoralas alapjan jossz ki,es igy kapsz zold kartyat akkor ilyen esetben a hazastars is automatikusan megkapja a zoldkartyat pont ugy mint a zoldkaryya lottonal. a gyerekekre nem tudom,hogy vonatkozik e?!
2014. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a sok rosszindulat?? Úristen, magyar nép mennyire irigy ezen csak nevetni tudok.

Kérdező!

Egyszerü, érdekházasság, nincs más választás, de az nagyon sok évbe fog neked kerülni, és vagy sikerül vagy nem, de ha igen, akkor megéri;)

És ne hallgass a sok irigykedő majomra, akik még romániába se jutottak el, nemhogy Amerikába :D

2014. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fGhw39-84th ***** válasza:
61%

"Úristen, magyar nép mennyire irigy ezen csak nevetni tudok. "

Ki irígykedett itt a munkanélküli programozóra szerinted? :D


"Egyszerü, érdekházasság, nincs más választás, de az nagyon sok évbe fog neked kerülni, és vagy sikerül vagy nem, de ha igen, akkor megéri;) "

Te fogyatékos, nem olvastad, hogy a családját is vinni akarja?? Milyen érdekházasságról beszélsz? Már van családja? Érted??


Most rinyálhatnék, hogy milyen hülye nép ez a magyar, hogy ilyen ostobaságokat írkál, de nem teszem, mert tudom, hogy nagyon kevés ilyen alacsony értelmi színvonalú ember van, mint te.

2014. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van munkaadó és vállalja a vízumszerzési procedúra támogatását akkor érdemes belevágni!
2014. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Te utolsó előtti szellemileg vissza maradott agyhalott h.lye! Ha ki akarsz jutni és legálisan akarsz ottt dolgozni akkor házasságot kell kötni tudod van érdekházasság előbb ittel kell válnod és kint fizetned valakinek aki hozzád megy érdekbol, na most aztán ha sikerül minden újra elveheted a szerelmedet és kiviheted magaddal de ez sok évbe telik, szerinted ismerősömnek nem volt családja? de volt, de megérte, mert már kint élnek és van munkájuk is és nagyon jól megélnek, szóval igen irigykedtek mert aki ebbe belevág az már valami! Nem egyszerü az biztos pénz is kell hozzá de ha ott akarsz élni mindennek ára van!!!! jah egyből nem fogja tudni vinni családját az biztos, jóhogynem már vinni akarja az egész falut. Először ő szerezze meg ott a letelepedésit majd állampolgárságit .....
2014. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!