Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Letelepedhetnék-e így Kanadában?

RedJohn80 kérdése:

Letelepedhetnék-e így Kanadában?

Figyelt kérdés

Érettségivel,angol középfokú nyelvvizsgával,felszolgáló végzettséggel,1 évnyi itthoni munkagyakorlattal?

16 éves vagyok és nagyon szeretnék kijutni oda.Pincérnek tanulok.Azt tudom hogy vízum kell hozzá, és az igénylés/elbírálás menetét is ismerem már.

Mennyi esélyem lenne hogy ott is maradjak?



2014. aug. 19. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

így semennyi, jelenleg. sem a nyelvtudásod, sem a szakmád, sőt, a korod sem elég ahhoz, hogy a pontrendszerben összeszedd a megfelelő pontokat a kivándorláshoz.


tanulj, képezd magad, tanuld meg rendesen a nyelvet, szerezz tapasztalatot, majd csak ezek után jöhet szóba Kanada.

2014. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért pont Kanadába szeretném letelepedni?
2014. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Természetesen én sem úgy értettem hogy most azonnal mennék, hanem 5-6 év múlva mikor meglesz mindaz amit felsoroltam a leírásban.

2.válaszoló

csupa jót hallok Kanadáról,tudom nincs kolbászból a kerítés de vannak ott élő rokonaim és szimoatikus ország,ezért.

2014. aug. 20. 06:50
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
először is nem kell vízum. másodszor meg 5-6 év mulva annyi minden változhat még,hogy most feleslegesen tudod az infókat. lehet meg sem éled az 5-6 évet.
2014. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vannak rokonaid, az nagyon sokat könnyít a helyzeten, így elég jók az esélyeid.


De ennyire előre még tényleg nem érdemes foglalkozni vele, mindig változnak a szabályok. A mostaniak akkor már szinte biztos nem lesznek érvényben.

2014. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vannak rokonaid (akik szponzorálnak is téged!) akkor belevághatsz.

vannak olyan cégek amelyek biztosítanak papírokkal, de akkor náluk kell dolgozni amig meg nem kapod az engedélyeket (ez elhúzódhat évekig is, plusz ha kirugnak akkor annyi a papiroknak is)

azt pedig hogy illegális légy, jobb elkerülni.

sok szerencsét :)

2014. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!