Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Olcsó New York-i repjegyet...

Olcsó New York-i repjegyet hogy vadásszak? Indulás BUD vagy VIE bármikor

Figyelt kérdés

2 felnőtt egy gyerekkel menne Budapestről vagy Bécsből New Yorkba kicsit csavarogni, az indulás dátuma teljesen nyitott, lehet holnap és lehet 1 év múlva is, a cél NYC de LA is lehet, a lényeg hogy relatív olcsó legyen a repjegy. A legjobb átszállás nélkül lenne.


Hogy találhatok ilyen jegyet, mikor kell nézni? Mik a trükkök? Ha van itt utazási irodás repjegybeszerző szakember nyugodtan írjon üzenetet! Köszi


2014. aug. 20. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Skyscanner oldalon add meg kritériumnak, hogy Budapest vagy Bécs - New York és bármikor az évben.


Azt is megpróbálhatod, hogy azt írod be, hogy Oslo - New York, mert a Norwegian nevű fapados repül Oslóból New York-ba, és ha találsz egy olcsóbbat, akkor nézel hozzá egy Budapest-Osló csatlakozást. A Norwegian nem annyira fapados árban, mint a Wizz vagy a Ryanair, de még így is olcsóbb, mint a nemzeti társaságok.

2014. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Kis zökkenő a dologban, hogy az USA-ba kell turistavízum. Így előbb ezt kéne elintézni.
2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

> Kis zökkenő a dologban, hogy az USA-ba kell turistavízum.


Evek ota nem kell, ESTA kell online, percek alatt megvan.

2014. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Amugyse irta a kerdezo az allampolgarsagat, szoval nem tudhatjuk kell-e neki barmi.


folyamatosan nezni kell, keresooldalakon, pl www.opodo.com

2014. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

köszi, skyscannert már nézegettem, átszállás nélkül vie-nyc 750e lenne, átszállásokkal 600, sok várakozással 500e

:(

2014. aug. 20. 11:33
 6/20 anonim ***** válasza:
New York-ot sokszor ki lehet fogni 160e/fö körüli áron elfogadható átszállásokkal. Ennél lényegesen olcsóbbra ne számíts!
2014. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen repjegyet láttál te 750.000-ért. First Class? Durván 100-valahányezerből megvan az oda-visszaút szinte bármikor foglalva, a Norwegian-es trükkel még olcsóbb is lehet.
2014. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
linkeld be, köszi
2014. aug. 20. 11:59
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem kíváncsiságból a Skyscannert és egyből találtam novemberre 3 felnőttnek 475e Ft-ért 1 óra 30 perces átszállási idővel.
2014. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a kérdés nem a skyscannerre vonatkozott, lépjünk túl rajta
2014. aug. 20. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!