Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöldkártya megszerzéséhez...

Zöldkártya megszerzéséhez egyedül nem folyamodhatok?

Figyelt kérdés
Formanyomtatvány kitöltés témánál akadtam fent ezen: "Ezt a nyertesnek, ÉS a pályázatában megjelölt vele utazóknak is ki kell tölteniük." Mit jelent ez? Ezek szerint egyedül nem is utazhatok ki?
2014. aug. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nyílván ha egyedül pályáztál, akkor értelemszerűen csak te töltöd ki. de mit töltesz éppen? hol jelentkeztél és mire? ugye nem fizettél a jelentkezésért?
2014. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem jelentkeztem! Tudom, hogy ingyenes a jelentkezés.

Találtam egy oldalt ahol remekül össze van szedve az információ, ott találtam ezt a mondatott.

Szóval, akkor ez azt jelenti, hogy egyedül is igényelhetem?

2014. aug. 30. 22:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan mit jelent a "vele utazó"?
2014. aug. 30. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
ha családdal mész, őket is bele kell venni a kérelmedbe, különben nem tarthatnak veled.
2014. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alabbi modokon lehet zoldkartyaert (permanent resident card) folyamodni:

- csaladon keresztul

- munkan keresztul

- menekultkent

- egyeb


csaladon keresztul: anya vagy apa amcsi allampolgar, ferj vagy feleseg amcsi allampolgar

munka: nem te, hanem a neked munkat nyujto ceg/vallalkozas kervenyezi a zoldet

menekult: ez magyarokra nem vonatkozik

egyeb: pl. DV lotto


Igazabol SOHA nem az folyamodik a zoldert, akinek kell, kiveve a lotto eseteben. Ha hazassag az alapja a zoldk kerelemnek, akkor az amcsi hazastars adja be a papirokat. Ha csaladegyesites, akkor az amcsi anyuka/apuka. Ha munka, akkor a munkaltato tolti ezt ki.


Termeszetesen a vele utazo reszt akkor kell kitolteni, HA utazik veled valaki. Felreertetted, nem az van oda irva, hogy ha egyedul utazol akkor nem toltheted ki...

2014. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!