Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 18 év alatt hogy lehet úgy...

DóriKars99 kérdése:

18 év alatt hogy lehet úgy kijutni LA-be, hogy filmművészeti egyetemre járhassak és egyedül szeretném ezt megoldani. Mi ennek az egésznek a menete?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és elég határozottan színésznő szeretnék lenni, csak nem tudom , hogy mi ennek a menete...

2014. máj. 30. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
az ennek a menete, hogy eloszol leerettsegizel. aztan osszeszedsz parmillio forintot, es megprobalsz felvetelizni valamelyik szineszkepzobe, idehaza, kozben ezerrel tanulsz angolul, meghozza felsofoku feletti szintre. na ha ez mind megvan, akkor van kb. 1% eselyed ra, hogy odakint szineszkepzobe felvegyenek.
2014. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb módszer ha újraszületsz
2014. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán itt végezd el a színművészetit, nyomulj, szerezz jó szerepeket, közben tanulj meg perfektül angolul. Utána lehet lesz esélyed Amerikában is befutni.

Esetleg megpróbálhatsz ösztöndíjjal kimenni, színművészeti egyetemeknél nem tudom, hogy ugyanúgy működik-e, mint a többi tudományágnál, bár egy nem tökéletes angolt beszélő, "átlagos fehér amerikai" kinézetű lánynak nem hiszem hogy sok szerep jutna. Még ha mondjuk ázsiai lennél jobban kaphatnál szerepeket, mint angolt törő szereplő - de így ott van millió angol anyanyelvű amerikai aki szintén be akar futni, ráadásul sokan ott is hiába végzik el a színművészetit, nem fognak befutni - akik pincérek, azok meg igen.

18 év alatt max. középiskolás cserediákként mehetsz ki, vagy családostul - de csak akkor, ha kaptok letelepedésit. Ráadásul nem biztos, hogy felvesznek, még Magyarországon is nehéz bejutni.

2014. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fGhw39-84th ***** válasza:
100%

"18 év alatt hogy lehet úgy kijutni LA-be, hogy filmművészeti egyetemre járhassak és egyedül szeretném ezt megoldani. Mi ennek az egésznek a menete?"

Meg kell nézni, hogy mit csináltak az amerikában befutott magyar színészek, és utánuk kell csinálni. Bár én egy olyat se ismerek... lehet, hogy nem véletlen?

2014. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért vannak :)
2014. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bea333 válasza:

Utolsó: azért vannak :)

Mondd meg kerlek, hogy kik azok a magyar szinesznok, en meg eggyett sem lattam a filmvasznon vagy akar reklamokban.

2014. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

innen nézve szerintem is az szfe + nyelvtanulás a legrövidebb út.


ennek nincs menete, ha pedig mégis van, biztos hogy nem a gyakorikerdesek.hu közönsége fogja tudni. keresgélj az interneten, fórumokon, nézz utána a külföldi suliknak, lehetőségeknek...


ne haragudj, de maga az elképzelés elég naív. egyáltalán, miért akarsz 18 ALATT kijutni. ennyire nem lehetsz türelmetlen.

2015. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!