Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesben (híres) építész...

Los Angelesben (híres) építészeti tervezőirodákat meglátogatni diákként, lehet?

Figyelt kérdés

A nyáron megyek ki LA-ba. Építészetet tanulok, vannak nagyon szép munkáim is. Hogy találhatnék Ilyen cégeket, akik fogadnának és bemutatnák a munkát, a céget?

Milyen neves cégek vannak ott?


2014. szept. 17. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2014. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt csak ugy tudom elkepzelni, hogy ismersz valakit aki olyan helyen dolgozik, es be tud hozni a munkahelyere. Ugy utcabol biztosan nem lehet bemenni. Esetleg, probald meg Google-ban "Los Angeles architects", kapsz nehany nevet, kuldj nekik egy E-mailt, hogy ki vagy es mi erdekelne, hatha valaki olyan baratsagos lesz hogy meghiv irodajaba. De fontos hogy nagyon jo angol nyelven legyen megirva.
2014. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztos van ott is 150 iroda, írj nekik levelet, hogy érdekelne, mehetsz e gyakorlatra, vagy csak mint külföldi hallgató, megnéznéd hogy működik.


Én Bp-n ahol voltam, ott korábban nagyon sok külföldi diákot fogadtak, egyfajta presztízsnek is vették.


Esetleg ha ott vagy, akkor személyesen is lehet érdeklődni, veszíteni nem veszítesz vele, legfeljebb elküldenek.


Esetleg felvenném a kapcsolatot helyi építész sulik hallgatóival, hogy ők hol, milyen módon végzik a gyakorlatukat, esetleg ajánlani is tudnak 1-2 helyet.

2014. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!