Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik allamban eltek/elnetek...

Melyik allamban eltek/elnetek csaladkent 2 gyerekkel, ha TEXAS es OHIO kozul lehetne valasztani?

Figyelt kérdés
Melyik allam a szebb, jobb, olcsobb, elhetobb stb. Ki miert valasztana OHIOT es miert TEXAS-t.
2014. szept. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a szakmátok? Mert Ohio és Texas is másféle lehetőségeket nyújt. Nézzetek szét álláskereső oldalakon hogy melyik helyen milyenek a lehetőségeitek. Az élhetőség nagyban függ a munkalehetőségektől. Az a környék amelyik túlságosan is olcsó, annak oka van.
2014. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ohio, és az időjárás miatt.
2014. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ohio, és az időjárás miatt."


Csak időjárás alapján nagy felelőtlenség dönteni. Munkalehetőség, közbiztonság, fejlődési, kikapcsolódási lehetőségek, bérleti díjak. Ezek szerintem mind előbb számítanak, mint az időjárás.

2014. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem mind előbb számítanak, mint az időjárás - Eltel mar kulfoldon??


Harom evet nyomtam le Angliaban. Imadtam a csaladot akiknel dolgoztam, h.lyere kerestem magam (tobb helyen is dolgoztam), a parommal eltem egy nagyon klassz kornyeken egy tutti kis alberletben es a sok qrva esotol annyira besokaltam, hogy feladtam mindent es inkabb hazamentem.


Most Californiaban elek es semmi penzert sem koltoznek peldaul Alaskaba a hideg miatt. Pedig jartam ott (is) meseszep allam, de a minusz 40et nem birom...meg ugy a csapadekot sem nagy atlagban...ugyhogy a kerdesre a valaszom Texas!


Kozbiztonsag? Hat az inkabb varos, mint allam fuggo, nem gondolod? Ugyanugy a munkalehetoseg is. Nem lehet egy allamra azt mondani, hogy rossz a kozbiztonsag, mert ott is vannak "rozsadombok" meg "nyockerek".


Amugy Texasban nincs jovedelemado, ugyhogy ez is egy plusz pont a reszere Ohioval szemben!

2014. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20:34!


Igen, Angliában élek, jó körülmények között, semmi bajom az időjárással. A legutolsó dolog ami érdekel. A kérdező nem írt konkrét várost, csak 2 államot, így azért nehéz eldönteni nekik mi a jó. Texasban és Ohio-ban is vannak jó és rossz környékek.

2014. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, Angliában élek, jó körülmények között - nem vagyunk egyformak, mondjuk ez jo is, attol ilyen szines a vilag. Mi is jol eltunk de en a sok esotol befordultam es depis lettem...
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!