Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Leírnátok nekem az USA-ba...

Leírnátok nekem az USA-ba való bevándorlás menetét ha bevándorló vízumot igényelek? Minél részletesebben a megigényléstől a beutazásig. Csak értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Előre is köszi.

2014. szept. 28. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy "bevándorló vízum", innentől kezdve pedig akkor gondolom érzed, hogy mennyire értelmetlen a kérdésed...
2014. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez mi mert erre gondoltam: [link]
2014. szept. 28. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Látod, ha elolvasod, hogy mindegyiknek kell legyen valami tartózkodásra jogosító alapja (rokonság, házastárs, stb.)

Csak úgy nem lehet odamenni és igényelni.

2014. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor konkrétan rámegyek: [link]
2014. szept. 28. 17:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Munkavavállalásira gondoltam
2014. szept. 28. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira sem vagy képes, hogy elolvasd a feltételeket, akkor tényleg esélytelen vagy!

De amúgy is, mert, ha elolvasnád, látnád, hogy milyen szigorú feltételek vannak. Ha nem tudsz valami olyasmit felmutatni, amit Amerikában senki más rajtad kívül, akkor nem vehetnek fel téged.

2014. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fGhw39-84th ***** válasza:
Mi nem világos a követség honlapján leírtakból? Ott van, hogy milyen iratokat kell beadni. Ha úgy érzed, hogy nem menne egyedül, akkor vedd fel a kapcsolatot egy bevándorlási jogásszal. Ő majd segít beadni a pályázatot. Ennél tovább nem is nagyon kell gondolni a dolgokat, mert a pályázatodat el fogják utasítani.
2014. szept. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó de én reménykedem a legjobban nem érdekel milyen nehéz kijutni nekem sikerülni fog
2014. szept. 29. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak gratulalni tudok amilyen optimista vagy. Probalni mindig lehet, de azert legy tisztaban azzal, hogy ha egyszer megkered a vizumot amit visszautasitanak (mert milyen vizumrol lenne szo? Nobel dijas tudos vagy? Vagy kiemelkedo sportolo? Vagy munka ajanlatot kaptal egy amerikai cegtol? Apad,anyad ott el?) meg as ESTA-val se mehetsz ki, mert tudni fogjak mar hogy le akarsz telepedni . Tehat ez a riziko. Persze maradhatsz illegalisan is de ez egy egeszen mas sztori.
2014. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!