Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szabad-e az Egyesült Államokba...

Szabad-e az Egyesült Államokban letölteni magyar torrent oldalról?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint amilyen az ncore, a beload stb.


Tudom, hogy a letöltést szigorúan veszik (nem engedélyezik), de ez érvényes a magyar oldalakra is?



2014. okt. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont annyira mint máshonnan. Nem az számit, hogy honnan, mivel töltesz, hanem hogy mit.
2014. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem figyelik a forgalmat általánosan. Nyílt trackereket nem ajánlanék, mert az lehet, hogy a stúdiók figyelik, és felnyomják azokat az IP címeket amik részt vesznek a legújabb filmük megosztásában. A zárt, pláne k.európai trackereket tutira nem nézik. 4 év alatt, amióta kint vagyok, kb. 15 TB adatot töltöttem le az ncore-ról, soha semmilyen problémám nem volt ebből.
2014. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ISP nem fog ilyesmivel foglalkozni a filmgyartok altal felberelt ugyvedek allnak be nepszeru torrentekbe es jegyzetelik ki az IP cimeket.


Na, ezt zart torrent oldalakon nem csinaljak es nem is lenne ertelme sok mert nagyon razos lenne a "nyilvanossaghoz kozvetites" vadjat bizonyitani ha nem nyilvanos a tracker.

2014. okt. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!