Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi 1 rep. Jegy amerikába?

Mennyi 1 rep. Jegy amerikába?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az se hogy mikor mész és hogy mennyivel előtte veszed meg a jegyet...
2010. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Én nyáron megyek Miamiba, oda-vissza 198 ezer forint a repülőjegy illetékkel. De nézd meg konkrétan oda, ahova szeretnél menni, neten is lehet árajánlatot kérni. :)
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
54%
20:50 de ez pont igy szokott lenni honap végén egy forint felesleges pénz se marad.legalábbis nálunk nem.aki meg new yorkba jár szorakozni az tuti hogy kőgazdag.
2010. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ha lenne pénzem nem agyatlan köcsögöket kérdeznék akik nem tudnak semmit csak oltogatni. am meg miből gondoltátok h van pénzem? nincs semmim csak 1szerüen kérdeztem me kitudja lehet h az eszemel nem a minimálbéren fogok élni mint ti agyatlanok akik csak az okosok szivaták a suliban.
2010. jan. 26. 17:03
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igaza van,nem mindenki szórakozásból menne.Én írtam az előbb is,h nem kell oltogatni,és látom h ugyanazért érdekli a téma mint engem.Nekem sincs pénzem jelenleg erre,de mivel a diplomámat nem fogják itthon megfizetni valószínű arra fogom venni az irányt.Egyszer kinyögni egy 120-150ezer forintot meg ki lehet anélkül is hogy milliomos az ember.
2010. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

kérdezö anyád az agyatlan.manapság nem az észt fizetik meg.rég volt az már.és én megnézném azt aki minimálbérböl akár egyszer is kinyögi a 150ezret.az kb 2honapnyi minimálbér

aki annyit kibir annak valoban nem probléma sok sikert hozzá

2010. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1.diplomával nem minimálbért keres az ember(igazad van abban,h nem sokkal többet,ezért nem sajnálom a 150ezret repjegyre)

2.azért nem kell itt senkinek sajnáltatni magát,ha csak minden hónapban egy tizest elteszel az nem vág földhöz,meg azért az embernek van az egyetem alatt ösztöndíja,stb.inkább erre gyűjtöm össze,h később megtérüljön 100x-osan mint hülyeségekre.Amíg a szüleimmel lakom,akkor félre tudok tenni többet-azért az nem egy luxus,nekem nem tolták a s*ggem alá az autót,stb,mint sokaknak már 16évesen,uhogy nem tudom magam elkényeztetett vkinek képzelni attól,h sikerül összegyűjteni 150et.azért nem kellene mindenkibe belekötni.

2010. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
kösz!
2010. febr. 11. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!