Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen papirokat kernek...

Milyen papirokat kernek kutyaval valo beutazashoz Amerikaba?

Figyelt kérdés

Kerem csak az irjon aki mar utazott ki kutyaval es pontosan tudja,mert nagyon sok forumon mindenki mast mond.

Milyen vakcinak,mennyivel az utazas elott kell beadatni? Europaban kernek utazas elott 24 oraval fereghajtot,kell-e ilyen Amerikaba? Es nehany orszag vervizsgalatot is ker.stb Koszonom


2011. okt. 26. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha utánanézel a követségen. Annyit tudok, hogy Kanadába való beutazáskor karanténba teszik az állatot néhány hónapra.
2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ismerosom rokonai most jottek az USAba es hoztak egy kutyat magukkal. Oltasokat inteztek es fizettek valami dijat a legitarsasagnak (gondolom jegyet a kutyanak?) legalabb 200 dollar. Mivel bizonyos orszagokon nem repulhettek at a kutyaval a csomagterben, ezert Anglian keresztul kellett utazniuk es emiatt vagy ketszer atszallni. Viszont erkezesnel nem tettek karantenba a allatot.

Kerdezd meg a legitarsasagot amivel utazni keszulsz, illetve a nagykovetseget. Az a biztos!

2011. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.De azert kertem ,hogy csak olyan irjon aki mar utazott kutyaval,mert senki nem tud biztosat mondani.A nagykovetsegen nem tudjak, a legitarsasag sem ok csak szallitjak a kutyat.Ugyanigy jartam Norvegiaval senki nem tudta megmondani.Minden oltast elinteztem,chip,utlevel,minden rendben volt.Csak egy vmi hianyzott a vervizsgalat.Amit senki sem tudott.Hiaba mondtam,hogy egen-foldon erdeklodtem nem erdekelte oket,karantenba raktak a kutyamat es masnap vissza kellett jonnom vele.
2011. nov. 2. 06:52
 4/6 anonim válasza:
Wc papír
2011. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberekkel wc papir mint te tele vannak a forumok irkalj oda.
2011. nov. 5. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt nezz utana:

[link]

Tovabba:

[link]

[link] cabin_pets/

2011. nov. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!