Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezért lecsukhatnak ha felvisze...

Ezért lecsukhatnak ha felviszem a repülőre?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mennyire kezelik durván a repülőgépes ellenőrzést. Nem úgy értem hogy rögtön dutyiba raknak csak kérdem hogy gáz pehet e ha egy ilyen poggyászt adok fel.

Szóval a rokonaimhoz megyek ès a bőröndbe viszek egy nagy nyuszit nem élő házinyúl persze ajándékba játéknak az unokahúgomnak. Szóval kb 60 cm magas és 40 cm.széles tudom nagy poén de szerintem vicces kis aji. Szóval egész szépen be tudom csomagolni hogy kis helyen elférjen és rápakoltam ezt azt szegényre xd de az igazi kérdésem az lenne hogy ha átvilágítják a poggyászomat és észreveszik nem hiszik azt hogy drogot csempészek benne?

Esetleg fel se engednek a gépre?

Vagy most hogy megy ez?


Ui: játék nyusziról van szó csak megismétlem xdd.



2014. nov. 3. 20:58
 1/4 anonim válasza:
nem csinálnak vele a világon semmit, a legnagyobb baj az lehet, hogy felnyitják és nem találnak benne semmit. de szerintem nem lesz baj.
2014. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?


Tudod az atvilagitason nem kitomott allatokat keresnek, hanem femet es gyanus kinezetu targyakat (fegyver, szuro eszkoz stb).

A kabitoszert es egyeb tiltott anyagokat pedig maskeppen ellenorzik, vagyis nem az atvilagitasnal fogjak nezni fejvakarva a kitomott nyulat es gondolkodni, hogy vajon van-e benne drog vagy sem.


Tudod, ha ilyen konnyu lenne csempeszni, akkor tobben csinalnak.


Termeszetesen a kutyat nem fogja erdekelni, hogy kitomott nyulat vagy egy hatalmas dildot raksz a borondodbe! De ha erdekli is oket, legfeljebb kinyitjak a borondot es megnezik. Szerinted az ilyesmiert borontbe zarnak azonnal? Hany eves vagy?

2014. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy csuknak le, miert erdekelne oket egy plussnyul? Az atvilagitason latszana, ha valamit csempesznel benne. Nyugi es jo utat! :)
2014. nov. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat és a jókívánságokat! :)) Akkor megnyugodtam csak féltem nehogy gyanúsnak tatáljanak és elvigyenek kihalgatni vagy vmi ilyesmi minta filmeken xdd.

Kösz még1x!!!

2014. nov. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!