Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha megtanulok angolul és...

Ha megtanulok angolul és érettségi után kimegyek Amerikába, elvégzem a színi egyetemet, attól még fognak alkalmazni filmszínésznőként, hogy nem vagyok amerikai?

Figyelt kérdés
13/lány

2014. nov. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Erettsegi utan nem mesz ki Amerikaba, mert nem engednek be. Kiveve, ha mar felvettek az egyik ottani sziniiskolaba, aminek az eselye nagyjabol a nulla, ha itthon nem jartal par evet vagy epp nem vegezted el, vagy nem fizetsz nagyon sulyos penzeket.


Nem mellesleg itthon soha az eletben nem tanulsz meg annyira angolul, hogy odakint felvegyenek szineszkepzobe. Marpedig ki alkalmazna szineszkent, ha akcentusod van...?

2014. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért van pár színész akinek sikerült, de valljuk be, ők se a nyelvtudásuk miatt futottak be, hanem mert tehetségesek voltak, jól helyezkedtek formás idomokkal. Pl. Gábor Zsazsa.
2014. nov. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért egy lassan 70 éves példára nem hagyatkoznék... Azt hiszem, hogy Gábor Zsazsáék valahogy a háború elől menekültek az USA-ba. Rajta kívül talán az Osvárt Andrea jut eszembe... elvileg ő tudott valamiféle karriert csinálni amerikában. Szóval nagyon esélyed van Magyarország miniszterelnökének lenni, mint szinészként befutni Hollywoodban.
2014. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És más országokban nagyobb az esélyem filmszínészként?
2014. nov. 7. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hacsak nem Csicsolina nyomdokaiba lépsz. Szerintem, most inkább csak a jelenkori tanulmányaidra koncentrálj, aztán majd hozza az élet, hogy mi lesz belőled.
2014. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha sikerül O-1B vízumot szerezned, akkor nem kell amerikainak lenned ahhoz, hogy Hollywoodban dolgozz.
2014. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen nem biztos, hogy tisztában van azzal, hogy melyik vízum mivel jár és amint írta nyelvtudása sincs ezt megérteni.
2014. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bakoblanka válasza:
Szerintem egyelőre elég, ha középiskolában megpróbálkozol egy dráma osztállyal, hogy megnézd, hogy fekszik ez neked gyakorlatban. Azután van Magyarországon két színi egyetem is, meg egy halom tanoda, meg Erdélyben is van Marosvásárhelyen meg Kolozsváron színművészet szak, úgyhogy érdemes ezekkel próbálkozni. Hogy filmekbe kerülj, nagy adag szerencse és tehetség kell mindezek után.
2014. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. márc. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!