Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi kezdő tőke szükséges...

Mennyi kezdő tőke szükséges usaba költözlés esetén?!

Figyelt kérdés

Ha egy olcsóbb házat és egy kocsit is vennék és még maradjon kb 6 hónapig pénz. Munka keresés miatt!

Városok amire gondoltam: austin,tx - Dallas, tx -

esetleg Boston, Ma



2014. nov. 8. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van zöldkártyád és egy keresett szakmád, akkor nem kell olyan sok pénz a megélhetésre. Az autó meg a ház ára az változó, nézelődj a neten.

Ha nincs se zöldkártyád, se jó szakmád akkor kb a világ pénze sem elég.

2014. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Szellemi toke, elsosorban, ami neked hianyzik...


6 honapig hogy akarsz kint maradni? ESTA-val 90 napig maradhatsz csak, utana illegalis bevandorlonak minosulsz. A 90 nap alatt sem vallalhatsz munkat, csak illegalisan - ez viszont kitoloncolassal, az ESTA ervenytelenitesevel, adott esetben par evre komplett kitiltassal fenyeget.


Nyilvan fogalmad nincs az egeszrol, ha rogton hazat meg kocsit akarsz venni, ugyhogy nem is koptatom tovabb a billentyuket.

2014. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmatlan hülyéknek a világ összes pénze sem elég egy ilyen útra, mert nem így működnek a dolgok.
2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

A kerdezo nyilvan nem ismeri a dolgokat de azert nem kell rogton lehulyezni. Kedves kerdezo, sajnos igazuk van a valaszoloknak, USA-ba nem lehet csak ugy koltozni. Esetleg ha be tudsz invesztalni legalabb femillio dollart, lehet rola szo. Nezd meg amerikai kovetseg oldalan hogyan lehet vizumhoz jutni.

Kulonben mind a harom varos elegge draga, kulonosen Boston.

2014. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

kérdező: sose felejtsd el hogy a válaszolók nagy része

1., sose volt még usában

2., kecskeméten egy lakótelepi lakásban nyomorog, már a gondolat is kiakasztja hogy más eljut az usába

3., sok tízezer magyar van kint és dolgozik az usában annak ellenére hogy nem volt zöldkártyájuk


máshol nézelődj ez ügyben a neten, ne itt kérdezd meg

2014. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Tévedsz 5-ös! 5 évet éltem az USA-ban és jelenleg nem Kecskeméten élek, hanem egy másik EU országban és mivel ez már a 4. ország amiben élek, van egy kis összehasonlítási alapom.
2014. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
... és az is lehet hogy neked nem sikerült ami másnak sikerülhet, ha már a 4. országban vagy ilyen megkeseredett akkor veled lehet a baj
2014. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismét tévedsz, ugyan is kalandvágyból jártam a világot, 4 országban éltem és a fél világot bejártam, és ezt valamiből finanszírozni kellett. Nem is terveztem, hogy letelepszek az USA-ban, mert túl bonyolult és túl messze van Mo-tól. Ettől függetlenül nagyon is szeretem Amerikát.
2014. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ne házban hanem lakásbérlésre gondolj!

Én 15 évig élltem kinn (igaz legállisan,zőld kártyával és késöbb US állampolgár lettem) de soha senki sem kérdezte meg (még a rendörök sem,hogy hivatalosan vagyok e ott)

Igaz ez még 2001 elött volt,most nem tudom mi a helyzet,de ismerve az ottaniakat,ha europai kinézeted van-kék szem esetleg szőke a hajad -a kutya sem fog sehol igazolványt kérní.Még a jogosítványhoz sem kérték a zöld kártyát akkor-ami minden ottani igazolványt kivált.

2016. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Abból lesz ám az irgalmatlan pofára esés, ha a 9/11 előtti tapasztalatokra építve próbálsz alkotni valamit! Nem tudsz legális munkát kapni, mert nem tudod kitölteni a megfelelő űrlapot, hiszen nincs SSN-ed. Nem tudsz bankszámlát nyitni, nincs bankkártyád, nincs credit history-d, nincs background check-ed (egy állatmenhelyen való önkéntes munkához is background check-et futtatnak ma már -- én nem Kecskemétről írok neked), természetesen nincs egészségügyi biztosításod... és az hogy több tízezer magyar nyomorog feketemunkával? Hát sok szerencsét csatlakozni hozzájuk.
2016. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!