Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha elköltözhetnél egy másik...

Ha elköltözhetnél egy másik országba (vagy városba), hova mennél és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel tudod a nyelvet és kényelmesen élhetnél.

2014. nov. 8. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem vágom, miért írtad ebbe a kategóriába. Én Észak-Amerikába semmiképpen nem mennék, főleg nem az USA-ba.

Ha toplistát kellene összeállítani, mely országokba NEM mennék semmi pénzért, USA és Oroszország lenne az első.


A zárójeles közbevetés alapján Szegedet el tudom képzelni. Bár van ott élő ismerősöm, aki szerint nem is olyan jó.

Ha semmiféle jogi és anyagi akadálya nem lenne, akkor önző lépést tennék. Elköltöznék Hámor faluba, lezáratnám a tó környékét, s nagyon nagy csendet és nyugalmat szeretnék. De olyant, hogy még áram se legyen.

2014. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, eleinte mást akartam kérdezni és elfelejtettem kategóriát váltani. Az USA nálam is utolsó, én kanadai állampolgár vagyok.
2014. nov. 8. 18:32
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Svédországba költöznék, és a déli részekre (Malmö, Göteborg).


Beszélem a nyelvet, és jártam már többször is az országban, ez a rész tetszett a legjobban, a stockholmi dialektustól a hideg ráz.


De ez már nem fog megvalósulni, egy másik országban mentem férjhez.

2014. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
19%
Németországba mennék, mert a világ legfejlettebb és legcivilizáltabb országa, mindenki jól él és kedvesek az emberek.
2014. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Én Szocsiba mennék, vagy Vlagyivosztokba. Esetleg Seattle-be
2014. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
51%
Ausztrália, vagy Las Vegas.
2014. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolkodtam ezen!

De annyira szeretem hazámat, hogy nem költöznék el innen, max másik városban élnék!

2014. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg maradnek Becsben, szamomra teljesen megfelel a varos, ha haza akarok ugrani az is csak 1 ora.
2014. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Kanadába, és az a is a célom, hogy ott élhessek :)
2014. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Kanada, mert kanadai állampolgár vagyok. és már tervezem is
2014. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!